SATILIK TESETTÜR GELİNLİK

yessooo

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2014
333
49
Hanımlar gelinliğimi izmirde bir butikte diktirdim özel tasarımdır her yeri fransız dantelidir önü boyun ve kolları taşlarla süslenmiştir.Renk ekru kırık beyazdır.36-38-40 bedene olur sırtı bağcıklı oldugu için bedeni ayarlanabilir.Ben dügün zamanımda sürekli kilo alıp vermiştim bu sebeple sırtını bagcıklı istedim
tarlatanı ayrı degil gelinligim tarlatanıyla beraber dikildi bence bu sekilde daha rahat oldu cunku tarlatanı denediğimde hic rahat edememiştim.

Fotoğraflarda da görüldüğü gibi önünde ve arkasında pile bulunur arkası kuyrukludur.Yanında istenirse duvağımı, tacımı, eşarp aksesuarlarımı, çiçeğimi ayrıca istenirse ayakkabılarımı da(37 numaradır) göndericem. 600 tl ye
satılıktır az da olsa pazarlık payı vardır.

Ayrıca eşimin damatlıgı da satılıktır normal takım elbiseye dönüsebiliyor bedeninde 50 yazıyor o da 150 (SATILDI)

TL

Son düzenleme:
Konu gunceldir arkadaslar begenen olursa fiyatta yardimci olmaya calisicam insallah

gözüme denk geldi. gelinlik aradığımdan değil. ama 1000 TL çok fazla...

Son düzenleme:
gözüme denk geldi. gelinlik aradığımdan değil. ama 1000 TL çok fazla...
Gelinligimi 1500-2000 tl gibi bir fiyata diktirmis olsaydim ve kullanilan kumasi,malzemeleri bilmeseydim o zaman size hak verebilirdim ayrica pazarlik payi oldugunu da not düşmüşüm. Begenip de almak isteyen arkadasla Allahin izniyle konusur fiyatta da anlasiriz kapali gelinlik ararsaniz sizi yine beklerim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…