Bebek İkinci El Satılık çok az kullanılmış Graco Evo travel sistem bebek arabası (araba koltuğu dahil)

AysheDuru

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Ocak 2014
7.473
10.201
merhaba, biz Ayşe doğmadan önce ona Graco marka bebek arabası aldık (6 ay için anakucağı parçası ve sonrası için büyük parça dahil). yalnız eşimin kuzeni de bize Amerikadan aldığı Orbit marka arabayı hediye etti. Biz de orbiti dışarda Gracoyu da sadece oturduğumuz sitenin bahçesinde dolaşırken kullandık. 6 aylık olunca da ananemiz baston hediye ettiği için Graco boşa çıktı :) zaten ilk bi buçuk ay hiç dışarı çıkmadık. Yani sadece 4 ay ve sadece sitenin içinde kullanıldı. Yırtık, leke vs hiçbirşeyi yok. İlgilenenler olursa satmayı düşünüyoruz. İstanbul içi olursa elden de teslim edebiliriz, inceleyebilirsiniz. Teşekkürler, sevgiler :)

Eklentiler

• graco.jpg
    graco.jpg
    64 KB · Görüntüleme: 604
Graco nun hangi modeli? Foto gorme sansim var mi? Ankara da oturyorum. Gelme sansim yok. Begenirsek kargogu kendimiz karsilariz

Graco nun hangi modeli? Foto gorme sansim var mi? Ankara da oturyorum. Gelme sansim yok. Begenirsek kargogu kendimiz karsilariz
Graco evo,, chili. Biz sadece junior parçasını kullandık. O parça bile çok temiz. Resmini ekledim. Diğer parçaları sıfır. Sarılı vaziyette duruyor. Arabamız spor araba ve bagajına hiçbir arabayı sığdıramadık. Bunu da sadece oturduğumuz sitenin bahçesinde kullandık o yüzden :)

Eklentiler

• image.jpeg
    image.jpeg
    33,7 KB · Görüntüleme: 353
  • image.jpeg
    image.jpeg
    33 KB · Görüntüleme: 324
  • image.jpeg
    image.jpeg
    32,6 KB · Görüntüleme: 337
Graco Evo Travel Sistem Bebek Arabası Charcoal
bebek arabamızı satıyorum. şuan ürünün sıfır fiyatı 1500 tl. ciddi almak isteyen olursa 550 tl'ye bırakabilirim. 0530 685 36 09 numaralı telefondan bana ulaşabilirsiniz..

Graco Evo Travel Sistem Bebek Arabası Charcoal
bebek arabamızı satıyorum. şuan ürünün sıfır fiyatı 1500 tl. ciddi almak isteyen olursa 550 tl'ye bırakabilirim. 0530 685 36 09 numaralı telefondan bana ulaşabilirsiniz..
Yeni bir başlık açsanız daha doğru olmaz mı?

X