Bebek İkinci El SATILIK Chicco, Tiny Love Ana kucağı-Oto koltuğu-Port Bebe-Oyun Halısı-Çeşitli Bebek Eşyaları

Anthorium

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Mart 2013
100
21
- Chicco Trio Sprint Travel Sistem bebek arabası oto ana kucağı ve port bebesi satılıktır.

- Oto ana kucağı 9 ay aktif kullanılmış olup en ufak yıpranma belirtisi yoktur. Kullanımı rahat ve güvenlidir. 6 aydan öncesi için kullanılmış Sevi bebe bel desteği hediye olarak verilecektir. 13 kg’a kadar rahatlıkla kullanılabilir.

- Port bebe sadece birkaç kez kullanılmış olup sıfır gibidir. Temiz muhafaza edilmiştir. Özellikle şehir dışı seyahatleriniz için 6 aya kadar yatak olarak kullanılabilir.

- Ankara içi elden teslim edilecektir.

- İki rünün birlikte fiyatı 350 tl’dir. Ayrı ayrı almak isteyenlere ana kucağı 250 tl, port bebe 150 tl’den verilecektir.

Bu takımın arabasini kullanıyor musunuz acaba

Siz arabasıyla birlikte mi arıyorsunuz?
Bende aynısının kırmızısı var portbebe ve ana kucağı ama benimde alt kısmı yok monte etmek ve araba olarak kullanmak için çok aradım ama bulamadım o yüzden merak ettim sordum kullanıyor musun diye canim

Lamaze Sozzy Çıngıraklı Çorap+Bileklik (Sıfır) 15 tl

Funny Baby Ayakkabı 2 numara (Sıfır) 10 tl

Sevi Bebe Emzirme Yastığı (Çok az kullanıldı) 15 tl

Ayıcıklı bebek oyun minderi/oyun halısı (Çok az kullanıldı bebekleriniz dönmeye başlarken falan çok işe yarıyor altı süngerli olduğu için yumuşak ve sıcak tutuyor) 30 tl

Avent 2’li silikon emzik 0-6 ay (Sıfır) 15 tl

Güncel arkadaşlar.. elimde medela calma biberon ve tiny love tekmele oyna oyun halısı da var. Ciddi alıcılarla fiyat konusu gorusulur..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…