Bebek İkinci El Satılık----> ChiCCo PoLLy SwinG up Salıncak (yeni çıkan modeli )

anelssa

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
17 Şubat 2011
1.201
20
Chicco Polly modelinin son serisi. Hem salıncak hem masası sayesinde mama sandalyesi.

Tertemiz çünkü yepyeni.

Bebeğimiz için çok gerekli olan en büyük rahatlığımız diyebileceğim ürünlerden biriydi.Fakat bebeğimiz büyüdüğü için satıyorum.

ilk yaylı yere konulan anakucaklarından aldık memnunduk fakat siz sallamadığınız sürece sallanmadığı için zaman zaman iş yaparken çok zorluk çektim ve biraz geçte olsa 2. bir salıncak olarak bunu aldık.

En büyük rahatlığım ve keşke doğmadan önce alsaydım dediğim bir ürün. Bebeğim hala daha binmekten çok keyif alıyor ama kilo ve ay olarak büyüdüğü için salıncak zamanını doldurduk maalesef

Bebeğinizi koyup o sallanırken siz rahatlıkla işinizi yapabileceğiniz bir salıncak.

Yeni doğan minderi ve yatırılabilen kademesi sayesinde yeni doğan döneminden itibaren kullanabilirsiniz..(yatırma ve oturma olmak üzere 2 kademesi var)

Oturma kademesi ve masası sayesinde ek gıda döneminde yemek yedirebilirsiniz.

Titreşim sayesinde gazını çıkarmasına yardımcı oluyor, bununla birlikte birbirinden güzel müzikler çalıyor.

Yüksek oluşu sayesinde dış ortamda da rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Ayrıca çıkarıp takılabilen masası sayesinde oyuncaklarını üzerine koyup oynayabilir.

Veya ek gıdaya geçiş döneminde mama sandalyesi görevi görüyor ve size yedirme esnasında kolaylık sağlıyor.

Temiz kullanılmış ve sorunsuzdur çünkü geç aldığımız için kısa bir süre kullanabildik. (en fazla 5 ay önce alınmıştır.)

Sadece oturduğunuz yerden açma kapama sağlayacak kumandasını bulamadığımız için eksiktir.

Biz 400 tlye almıştık, ihtiyacı olan için yarı fiyatına. Yenisinden farksız olduğu için boşuna fazla para vermek istemeyenler için uygun fiyata.(araştıranlar bilir bugün markasız, elektiriksiz en kötü salıncak bile 150 tl)

Daha fazla bilgi,resim ve mağaza fiyatı için aşağıdaki linke bakabilirsiniz.
Chicco Polly Swing Up Salıncak - e-bebek.com

Not:resim yükleyemiyorum sitede resimleri var aynısı zaten saedec uzaktan kumandasını bulamıyorum.

Son düzenleme:
Salıncağın fiyatı 180 tl'dir. İstanbulda elden teslim edebilirim.

Merhaba. Sallanması hangi yonde ben ilgileniyorum. Nerde oturuyorsunuz istanbulda

Merhaba bende satıyorum rengi sarı kutusu garantisi dürüyor 150 tl istanbul ataşehirdeyim eldende teslim ederim oğlum 1kez yattı içinde benim Oğluşum her yerde uyumuyor evde aldığım 5. Salıncak ve yatak Birde ikea'dan aldığım sabit duran dar yatak oda takımınızın yanına sığacak şekilde beyaz beşik var 150 tl onu vericim 400 almıştık ne yazık ki içinde uyumadı inş sizin bebişlere faydalı olur Chicco'nun sallanma yönü yukarı aşşağı

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…