Satilik ayakkabilar ve sıfır converse

Ardayasbu

ARDA & ADA
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2008
2.850
75
kızlar evde duran belki bir kere belki de hiç giymediğim ayakkabılarımı satışa çıkarttım. 3 tanesi Nine West marka.fiyatlarını ve ürün bilgilerini yanlarına yazıyorum.

bu ayakkabı da ninewest ve hakiki deri. çok rahat bir ayakkabı.yine 40 numara ve özelikle ayağı taraklı olanlar için uygun.25 ytl
.bir kere giyildi.

bu da 41 numara ama 40 no giyebiliyor. yanındaki babet çorapları( 6 adet)da hediyem. fiyatı 10 ytl.bir defa giyildi.

bu çizmeler de 40 numara olup suni deri. içi kürklü.hiç giyilmedi etiketi üzerinde. ayaklarım şiş ve uç kısmı sıkıyor. fiyatı 15 ytl.

Son düzenleyen: Moderatör:
ARKADAŞLAR ALALI SADECE 3 GÜN OLAN CONVERSELERİMİ EŞİM DOĞUMGÜNÜMDE YANİ DÜN:)) BAŞKA BİR RENGİNİ ALDIĞI İÇİN SATIŞA ÇIKARIYORUM. CUMA GÜNÜ 139 YTL YE ALDIM . 2008 MODEL DERİ SİYAH ÇOK ŞIK BİR MODEL. BOYANABİLİYOR. KIŞIN KULLANIMA UYGUN 40 NUMARA. . SADECE 70 YTL YE VERİYORUM. İNANIN ÇOK MEMNUN KALACAKSINIZ. KUTUSUYLA VE FATURASIYLA GÖNDERECEĞİM

RESİMDEKİNİN BİREBİR AYNISI.

Son düzenleyen: Moderatör:
arkadaşlar ayakkabılarda indirim yaptım resimdeki ilk dört ayakkabıyı yani bot hariç hepsini sadece 50 ytl ye veriyorum. inanın kaçırılmayacak fırsat çünkü ayakkabılar çok kaliteli.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…