Sat a gore 6+5 te kese var bebek yok

zencefil16

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2012
291
153
Kizlar merhaba. Sat a gore 6+5 haftalik hamileyim. Bugun doktora gittim kese normal boyutunda ama bebek gorunmuyor dedi. Normal zamanda yumurtladiysan gorunmesi gerekirdi dedi. Benim gibi olup da sonradan bebegini goren var mi aranizda. Gec dollenme olmus olabilecegini dusunup rahatlamaya calisiyorum cunku 4 gunluk adet gecikmesinde idrarda cikmamksti. 7 gunluk gecikmede 269 cikti degerim 3 gun sonra 1024 oldu. Doktor bisey demedi ama bos gebelikten suphelendi diye hissettim. Haftaya tekrar cagirdi.

Korkma 8. Haftaya kadar kalp atisini duyarsin.. syres yapma bol bol su ic. Gunde en az 7 bardak icmelisin.. daha hizli buyuyor gelisiyor..

Korkma 8. Haftaya kadar kalp atisini duyarsin.. syres yapma bol bol su ic. Gunde en az 7 bardak icmelisin.. daha hizli buyuyor gelisiyor..
İnsaallah canim. 3. Gebeligim ama insan yine ister istemez ilkmis gibi hissediyor. Daha once boyle biseyle karsilasmadim cunku en azindan kalp atisini duymasam da bebegi goruruz diye umuyordum. Hayirlisi insaallah haftaya guzel haberler alirim.

İnsaallah canim. 3. Gebeligim ama insan yine ister istemez ilkmis gibi hissediyor. Daha once boyle biseyle karsilasmadim cunku en azindan kalp atisini duymasam da bebegi goruruz diye umuyordum. Hayirlisi insaallah haftaya guzel haberler alirim.
Bebekten bahsedilen zaten kalp atisidir canim.. bebegin ilk olarak kalbi olusur ve gorunur sonra vücudu olusmaya baslar.. saglikla gelsin

İyi günler önceki gün acil serviste beta hcg sonucum 224 çıktı son adet tarihim 14 haziran. Şu an adetim beş gün gecikti. Kaç haftalık gebeliğe denk geliyor yorumlar mısınız? Bir de henüz doktora görünmedim kese görünmez diye. Ne zaman görünsem keseyi görebilirim?

Merhaba yine ben. son adet tarihime göre 5 hafta 6 günlük hamileyim. Bugün ilk muayenemi oldum kese göründü çok şükür ancak embriyo görünmedi doktor haftaya gel dedi. Normal mi bu evrede embriyonun daha görünmemesi? Sizlerde ne zaman görünmüştü?

Merhaba yine ben. son adet tarihime göre 5 hafta 6 günlük hamileyim. Bugün ilk muayenemi oldum kese göründü çok şükür ancak embriyo görünmedi doktor haftaya gel dedi. Normal mi bu evrede embriyonun daha görünmemesi? Sizlerde ne zaman görünmüştü?
Benimde gorunmemisti 6.haftamdi haftaya gel kürtaj yapalım demişlerdi 1 hafta sonra bebek göründü normal yani 7. 8. Haftada görünüyor

X