Şaşı Meme 🙈

mformomdata

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2017
1.157
1.148
Bir hafta önce Meme eşitleme ameliyatı oldum. Bugün eşimle bi bakalım nasıl görünüyor dedik , ben aynadan baya bir baktım sağlı sollu yorumlayamadım ama eşim üzülerek bana doktorun şaşı meme yaptığını söyledi biri karşıya biri sola bakıyormuş artık bu memeleri nasıl ciddiye alacağım ben, aklıma geldikçe kahkaha atıyorum evde, hadi bana da bi yardım

Son düzenleme:
Kendi gogsunuzde boyle bir durum yoksa ilk haftalarda hatta aylarda cok normal buyukluk farki yada gogus ucunun farkli hizalarda hatta dediginiz gb farkli yerlere bakmasi :) protez oturup odemler gectikce duzeliyor :)

Kendi gogsunuzde boyle bir durum yoksa ilk haftalarda hatta aylarda cok normal buyukluk farki yada gogus ucunun farkli hizalarda hatta dediginiz gb farkli yerlere bakmasi :) protez oturup odemler gectikce duzeliyor :)
Protez yokki kendi meme dokum toparlandı da şaşı olmuşlar işte ben baya baktım aynadan yorumlayamadım da eşimin yorumu çuk oldu düzelir inşallah da düzelmezse artık ciddi bi ilişkimiz olmaz onlara gülmekten bişey de yapamayız

Umarim duzelir diyim ozaman. İns odemdendir

Benim teyzem, 15 yil kadar once memelerini kucultturdu. Meme dokusu alindi, meme derisi azaltildi, meme baslari çıkartılıp yeniden yerlestirildi, o gun bugundur goğe bakiyor iki memesi de, ilk gun nasilsa hala ayni. Hatta soyle anlatayim, meme baslari meme dokusunun ustunde degilde sine dedigimiz bolgede sanki :)

Şükür memesi olmuş onunkide desenize

İyileşme süreciniz nasıl geçiyor? Yatıp kalkma, eğilme falan nasıl? Ağrı sancı devam ediyor mu? Küçültme olmak istiyprum ama süreç beni korkutuyor

İyileşme süreciniz nasıl geçiyor? Yatıp kalkma, eğilme falan nasıl? Ağrı sancı devam ediyor mu? Küçültme olmak istiyprum ama süreç beni korkutuyor
Hiç bir ağrı sızı olmadı emin olun ameliyattan çıkınca bile ameliyatlı gibi değildim.
Burada anlattım ilk günden beri sıcağı sıcağına bakabilirsiniz.

Thread 'Meme Asimetrisi Düzeltme ve Meme Toparlama Ameliyatım' Meme Asimetrisi Düzeltme ve Meme Toparlama Ameliyatım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…