saros körfezi

Gunaydn

Guru
Kayıtlı Üye
26 Eylül 2008
293
51
saros tarafında tatil yapanlar varsa bilgi alabilirmiyim.resimleri çok hoşuma gitti ama nasıl bir yer çok merak ediyorum.

Köpekbalıklarının üreme alanı. :)) Plajı pazar yeri gibi,satıcıların biri gider,diğeri gelir.Denizi güzeldir sadece...

İbrice denen dalgıçların eğitim yeri var,harika bir suyu var,siz yüzüyorsunuz altınızdan dalgıçlar geçiyor çok ta ürkütücü,bi o kadar derin
ben oranın suyunu ne akdeniz'e ne karadeniz'e,ne marmara'ya değişmem...

canım sarozda denize girmediysen denize girdim deme
denizi sakindir, güvenlidir, az yüzme biliyor olsanda kendini geliştirmen için uygun zemin hazırlar,
denizin kendi kendini temizleme özelliği vardır, yüzerkende kayıkla botla gezerkende denizin dibini görürsün mutlaka okadar temizdir

SİNEK yoktur :))

küçücük köyünde kendi evinde gibisindir, yöre halkı yardımseverdir,
17 yıldır yazlığımız var ailecek gidildiğindede yalnız gidildiğindede komşuluk edecek birileri mutlaka çıkar
öyle eşsiz upuzun kumsalları yoktur ama paha biçilmez denizi vardır. yüzme sevenlere duyurulur.

saros körfezin de ERİKLİ yi gerçekten tavsiye edebilirim. İstanbul a yakın kaçamak bi yer. Gece leride hareketlidir.İpsiz sapsız pek olmaz halkıda zaten barındırmaz.
Denizine gelirsek gerçekten süperdir.

ben geçen yaz 1 haftalığına keşana bağlı, erikliye daha yakın olan bir yerde tatil yapmıştım. denizi berbattı. sadece sabahları fena değildi. koca koca, çeşit çeşit sinekler vardı. sinek kovucu sprey olmadan dışarıda durulmuyordu. bir daha düşünün derim...

2011 yazında gitmiştim canım denize bayıldım diyebilirim. bizim gittiğimz yer site gbiydi yanında bi cay bahcesı vardı ister cayını kahvenı ister biranı iç aile yeri. kafa dinlemek için süper bi yerdi bizim gittiğimz yer.. tavsiye ederim kesinlikle özelliklede denizini :)

Merhaba kızlar :) ben 23 yaşındayım ve 3 4 ay sonra düğünüm var nişanlıyım :) Nişanlımla bal ayında bir tatil köyüne gitmek istiyoruz acaba tavsiye edebileceğiniz güzel bir yer var mı ? lütfen :)

X