Sarkk gslerim yeniden esk halne geleblm??

nurnberg

Kızım yaşama sevincim
Kayıtlı Üye
13 Temmuz 2009
201
1
merhaba ben 27 yasındaymç kendımı bıldım bılelı göğüslerımın ucu aşağıya doğru hıc dik göğüslü olmadım. ama kızımdan sonra tamamen sarktılar. kocamın yanında utanıyorum yanı artık. yapabılecek bısey varmı silikon haricinde???

benimde göğüslerimin ucu aşağıya doğru sarkıklıkda var.ben her duştan sonra soğuk duşu alıp tutuyorum donuyorum ama bir kaç haftadır yapıyor olmama rağmen biraz toparladılar gibi..sende bir dene istersen

hmm deneyebilirim nede olsa yaz çok üşümem. şekillendirici veya diklestirici krem kullandınımızcı hiç??

fındık yağıyla masaj da iyi geliyordu..
tüylenme yapıyor demişlerdi.. bende öyle hissettim gibi bıraktım..
soğuk su tutuyorum sadece..

dikleştirici ve toparlayıcı bi krem-jel vs almayı düşünüyorum ama kararsızım marka konusunda..

yardım eder misiniz??

kızlar yaz kıs banyodan sonra bıde soguk su tutun bı sure hıc olmassa daha da sarkmaz bılgınıze

Arkadaslar bu soguk su tutma olayi, kisa sureligine cozum degil mi, yani vucut kendi isisina donunce
gogusler eski halini almaz mi?

cerrahi müdahale olmadan toparlanıcağını sanmam
zaten küçük göğüsler sarkmıyo bitek,biraz büyük olunca göğüsler sarkmaya cok meyilli oluyo.
bende sarkmasın diye evde bile yaz kış sütyen takıyorummafoldumben

canim istersen dambilla gogus diklestirice hareketler yap. ben internetten bulmustum. ama.hic yapmadim.sana linkini ozelden atiyorum

kızlar soğuk su geçici bi çözüm bn yaz kış soğuk suyla duş alırım fakat bi sonuç göremedim

Umarım işinize yarar bu bilgi...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…