sarkık göğüslerimin altı kızarıyor ne yapmalı ?

periyodik

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2013
293
26
göğüslerim biraz sarkık ve tam göğsümün altına doğru kızarıklık var, sarkmış yerin altı yani.. pişik değil de kızarık, başlarda sütyenin telleri baskı yapıyor diye düşündüm ama evdeyken sağlıksız diye hiç takmıyorum, kızarıklık geçmiyor. böyle sorun yaşayan var mı ? yarın bi gün evlensem görüntü kirliliği olacak diye korkuyorum :) bi krem, merhem filan mı sürsem ??

canım benim annemin göğüsleri çok büyüktü eskiden o sürekli ince tülbenti ikiye katlayıp sütyenler göğsün oraya koyardı yaz kış..birde bebe pudrası sürerdi..birde yaz geldi malum sürekli duş al orası terli kalmasın..arada keğıt havlu da koyabilrsin..akşamları yatarkende duş alıp bepanten sür..gene kağıt havlu koy yat..geçmiş olsun..evdeyken kullanmak için eski usul telsiz pamuklu sütyen al tabi o toplamıyo rahat edersin..tellileri bende kullanıyorum..ama evde pamuklu sütyen..

teşekkür ederim bilgi için canım. tavsiyelerini deniycem mutlaka. tülbent yokta pudra alıp sürüyüm olmadı tülbentte kullanırım uyurken.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…