Sarışın bayan ..???

karamelli_turta

Nirvana
Pro Üye
21 Temmuz 2008
17.343
54.116
Biraz önce esimle bir konu acıldı aramızda istemeden belki kacırdı agzından sarışın bir arkadasımızdan bahsetti onla dalga gecerek.Ama ben bu muhabbete bozuldum ve tepkimi de gösterdimm:eek:klava:KK70:urup dururken neden ondan bahsetti ki?Yalnız anlamadıgım neden sarışın bayanlara karsı bi tuhaf oluyorlar ben halen çözemedim!esmerim bennn ayrıcaaa
Yanlış anlaşılmasın mutlu bir ewliliğim var ama bu kadının muhabbeti beni biraz gerdiiiiiiiiiii:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

Nasıl bir muhabbet geçti ki aranızda?
Yani sarışın beğenirim güzeldirler vs vs bunun gibi mi?Anlamadım pek...
Ayrıca tatlım her erkek sarışın bayandan hoşlanmaz ki...

Yahu belki sen gün içinde o kadın hakkında bisi demisindir adamcagıza... Esinde aklına gelmistir bisiler demistir ... Hemen huylanma biraz uzaktan izle bence

Yaa işte fazlasıyla süslenirmiş cok kokoşmuş vs.. bir muhabbetti amaa bu muhabbete fena bozuldum durup dururken ondan bahsetmesinnin sebebi nee??ama tepkimi gösterdim hala kızgınım kendim cok çirkin veya bakımsız biri degilim ayrıca :KK43:

nasıl bir muhabbet geçti ki aranızda?
Yani sarışın beğenirim güzeldirler vs vs bunun gibi mi?anlamadım pek...
Ayrıca tatlım her erkek sarışın bayandan hoşlanmaz ki...

aynen illede sarısın hastası tanıdıgım tek erkek var oda esim allahdan sarısınım:)) ama çogu tanıdım erkekler yani kuzenlerim kardesim falan esmer hastası yani

E niye huylanıyorsun ki adam kokos demis daha nedesin en igrenç hakaret yanii... Belki yolda falan görmüstür hemen buzagı aramaaaa

Çok aşırı derecede süslenen bayanlar her zaman dikkat çeker.
Ama bu demek değildir ki dikkat çekti diye beğeniliyor anlamına gelmez...
Yani beğendim güzeldi dememiş ki dalga geçti dedin art niyet olsa böyle değmezdi düşünüyorum...
Ayrıca tepkini belirtmişsin bir daha yapmaz herhalde..

Biraz kiskanclik mi yapilmis nefisfisfis:1rolleyes:
Konunun icerigini biz tam olarak bilemeyiz. Anlatmadigin sürece tabi.

Dalga gecti diyorsun, kokos dedi diyorsun.
Adam cok güzel kadin dememiski hayatim.
Durup dururken nasil acildi konu merak ettim?
Yani oturmus tvde film izliyorken birden o kadindan bahsetmesi tuhafta, herhalde öyle olmamistir diye tahmin ediyorum, bir sekilde muhabbet baska birseyle baglantili olarak buna baglanmistir he?

ilahi senemciq sen çok yaşa emi :teselli: , eşinin sarışınlara karşı ilgisi yok ama senin ciddi bir gıcıklığın söz konusu galiba kaydirigubbakcemile5 ? şaka şaka takma yaaw adam bida bişiy konuşurken kızarmı ki acep diye düşünecek bak ona göre sevgiler a.s.

hayır bu konu çok durduk yere acıldı :KK43: ve acaba gerçekten içten içe begendiklerine taş atarak mı tepkilerini gösterirler bize:KK43:

Begenebilir.
Buna engel olamazsin canim.. Malesef..
Ben olsam hic umursamiyormus tavirlari sergilerdim.
Bir bayani begenmesi, ona birsey hissediyor anlamina asla gelmez.
Sana asik, seni seviyor ki, seninle evlenmis.
Üzülmeni gerektirecek birsey yok canim, takma kafani.
O senin kocanyerimseniben

sıkıysa acsın bi daha onun konusunu aldı agzının payını ama benim içim içimi yiyiyoo bu da bir gercek

sen tam bendensin yaw yalnız değilmişim bunu anladım :kahve:bende eşim herhangi bir bayandan bahsederken iyi veya kötü acaba altında bişiy varmı diye düşünmeden edemem hatta bahsettiği kadını tanıosam mimlerim :nazar:biliyorum manyakım paronayakım mantıksızım sositososito ama böyleyim oyarıııım bende adamı :roflol:

kıskandığım için affet beniiiiiii sevgilim a.s.

konuyu durup dururken o actı işte o sarısın bayanı gördüm bugün ne kokoş süslü bişey yaaa dedi
durup dururken hemde..düşüne düşüne söyleyecek onu mu buldu bana bende anlamadım
kıllandım işte ne bileyim yaaa

Son düzenleme:
konuyu durup dururken o actı işte o sarısın bayanı gördüm bugün ne kokoş süslü bişey yaaa dedi
durup dururken hemde..düşüne düşüne söyleyecek onu mu buldu bana bende anlamadım off
bak bende sen gibiyim seni anlıyorumyerimseniben ama sende biliyorsun ki tamamen kuruntu edioz hep ah biz ahhhhhh:içelim:

durup dururken hemde..düşüne düşüne söyleyecek onu mu buldu bana bende anlamadım off

ben de tam bunu söyleyecektim bugün o hanımı görmüş de süsünü abartılı mı bulmuş diyecektim.

galiba o hanımın süsü garibine gitti eşinizin ve sizinle ufak bir dedikodu yapmak istedi

fazlaca üstünde durulacak bir şey değil ama sürekli bunu yapmaya devam ederse hoş değil uyarmanız gerekebilir

durup dururken hemde..düşüne düşüne söyleyecek onu mu buldu bana bende anlamadım
kıllandım işte ne bileyim yaaa

aslında eşiniz,o bayanla resmen dalga geçmiş. ,onu aşırı frapan ve süslü bulmuş. bence ,bu bayanın giyimi tarzı,eşinize garip gelmiş ve hiç hoşuna gitmemiş....

Bence fazlaca kıskanç davranıyorsunuz;
Belki eşinizin bu durum hoşuna gidiyor;kasıtlı yapıyor olabilir.
En büyük tepki tepkisizliktir
Eğer sürekli aynı kişiden bahsederse tatlı tatlı uyarın

X