Sarımsaklı Ayvalık Tekirdağ gece hayatı

Neste

Guru
Kayıtlı Üye
10 Mayıs 2013
262
70
Ünüversite arkadaslarımla aynı şehir /tatil beldesinde tatil yapcaz. Barların fazla olduğu ama güvenilir bir belde olmasını istiyoruz. Özellikle tekirdağ hakkında hiç bi bilgim yok. Bilgisi olan arkadaşlar gece hayatı ve müstakil temiz ev kiralamak için uygun yer önerirmisiniz.Gece canlı olması ilk tercihimiz. Balıkesir tatil beldeleri çok cansızmış, tekirdağ nasıl ?

valla bu yaz ben erdek arkadasimda sarimsaklidaydi.
biz kuzenlerimle cok guzel eglendik erdekte.kaya the rock bar vs vs olmasi ayriyetten cok guzel sahili..erdek'i tavsiye ederim.sarimsaklidada arkadasim kuzeniyle cok eglenmis.2 kız olmalarina ragmen sabaha karsi otele donebilmisler.yani guvenli oneririm.

Erdek daha mı iyi gece hayatı bakımından. Yani 6 bayan 3 ü evli bi mekana gidip sapların içinde göze batmayalım :) oyuzden kaliteli bir yer tercihimiz aylardır buna maaşımızı biriktiriyoruz inanın:) erdek ve sarımsaklıda müstakil temiz ev de bakıncaz ara ara bulamıyoruz :/

yok yok batmazsiniz.bizde 17 yasindayiz dusunun etekle topukluyla geziyoruz erdekte.sarimsakli guzel demisti arkadasim ama bilemeyecegim. erdek gece cok hareketli ozellikle yazin ramazan tatilinde 1 ay kalmistim baayramda mekanlar dolu.ama eger para biriktiriyorsaniz hic boyle yerlere gitmeyin.antalyaya gidebilirsiniz uyguna 5 yıldızlı oteller var.orda yasadim ben iki sene larada harika yani.parada biriktiriyormussunuz.baska sorunuz olursa beklerim :)

Ne yazıkki birkaç arkadaşımızın eşi mesafeden dolayı güneye müsade etmiyor(pimrikliler) oyuzden saydığım yerlerin arasında eğlence bar çarşı pazar vs bakımından birazdaha iyi olanı seçmek zorundayız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…