Sarımsak Çayı Kabusu Oldu!

Caddy

Guru
Pro Üye
28 Mart 2012
8.170
2.003
Fahriye Evcen şikayet etti, soruşturma başlatıldı.
sarimsak_cayi_sikayet.jpg

Fahriye Evcen, ismini kullanarak sarımsak çayı pazarlayanları "Adımla sahte reklam yapıyorlar" diyerek savcılığa şikâyet etti.

Sabah'tan Nazif Karaman'ın haberine göre Fahriye Evcen, kendisini reklam aracı yapanlara isyan etti.

Bazı internet sitelerinde, sarımsak çayıyla zayıfladığı yönünde çıkan reklam ve haberlerin yalan olduğunu söyleyen Evcen, savcılığa başvurup bu sitelerin sahiplerinin cezalandırılmasını istedi.

Evcen, şöyle konuştu: "Arkadaşların aklına bir-iki ünlü isim gelmiş, onların üzerinden reklam yapalım demişler. Ben hiç sarımsak çayı kullanmadım, hayatımda da hiç iki-üç kilodan fazla alıp verme durumum olmadı."

Şikayet üzerine soruşturma başlatan savcılık; Evcen'in fotoğrafları izinsiz kullanıldığı için tazminat hakkı doğduğuna karar verdi.

Ünlü isimlerle yapılan reklamlara kanmayın!

Fahriye Evcen’in kabusu sarımsak çayı

Fahriye Evcen, ismini kullanarak sarımsak çayı pazarlayanları “Adımla sahte reklam yapıyorlar” diyerek savcılığa şikâyet etti.

‘CEZALANDIRIN’
Günaydın’ın haberine göre, Fahriye Evcen, kendisini reklam aracı yapanlara isyan etti. Bazı internet sitelerinde, sarımsak çayıyla zayıfladığı yönünde çıkan reklam ve haberlerin yalan olduğunu söyleyen Evcen, savcılığa başvurup bu sitelerin sahiplerinin cezalandırılmasını istedi.

‘HİÇ KULLANMADIM’
Evcen, şöyle konuştu: “Arkadaşların aklına bir-iki ünlü isim gelmiş, onların üzerinden reklam yapalım demişler. Ben hiç sarımsak çayı kullanmadım, hayatımda da hiç iki-üç kilodan fazla alıp verme durumum olmadı.”

TAZMİNAT HAKKI
Şikayet üzerine soruşturma başlatan savcılık; Evcen’in fotoğrafları izinsiz kullanıldığı için tazminat hakkı doğduğuna karar verdi.

Unlu olmanin bide boyle bi guzel yana vardi dimi; tazminat davasi acma olasiligi cogaliyor.
Paralarinin ustune para ekleniyor:63:

Guarana Tablet Resmi Satış Sitesinden Sipariş Verdim Ürünü kullanamadım çünkü yanlış ürün yollamışlar. Durumu bildirmek için sipariş telefonundan aradım. İnanılmaz kaba ve saygısız bir muamele ile karşılaştım. Bana gelen ürünün de ambalajını sökmüşler. Üstünde ne olduğu yazmadığı halde size "119 TL'lik ürün yollamışlar." diyerek tam bir kandırmaca ile karşı karşıya geldim. Siz siz olun benim düştüğüm hataya düşmeyin. Başka bir siteden alın diyeceğim ama hepsinin birbiriyle bağlantısı var. En iyisi eczaneden almak. Sitenin telefonu 0541 676 90 60. Aman deyim sakın aramayın. Çünkü adamı dövmekten beter ediyorlar.

X