Saç Bakım Ürünleri sarı saçlarınızın ünlülerin saçları gibi bakımlı olması için....

blackgirl3434_34

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2008
1.770
2
40
sarı saçlıyım ve kullanıdıgım ürünler sayesınde saclarım tv deki yıldızların sacları gıbı. evet bıraz zor ve masraflı ama sonuca bende ınanamadım. gun boyu saclarıma bakıyorum AYNADAN ve mutlu oluyorum..ılk once saclarımızı yıkıyoruz.sonra pantenın sac maskesını kullanıyoruz(durulanan) banyodan sonra pantenın spreyını sıkıyoruz ve tarıyoruz. sonra marjınalın serumunu saclarımıza suruyoruz. fon cekıyoruz ve yatıyoruz. kalkınca avonun serumunu saclarımıza suruyoruz daha sonra lorealın sarı saclıları ozel serumunu suruyoruz 1 er damla glissin kırmızı spreyını de sıkıyorum... sonuc MÜKEMMMMMMMMMMMMMMMMMMEEEEEEEEEEEEELLLLLLLLLLLLLLLLLLLL BAKIMLI PARIL PARIL IŞIL IŞIL CANLI SAÇLARRRRRRRRRRRRRRRRRR.HERKES SORUYO SAÇLARIMI
bazende taftın bakım yapan parlak gosteren basınclı spreyını sıkıyorum

Son düzenleme:
paylaşım için teşekkürler
ama keşke saçlarının fotosunu koysaydın bizde görseydik
ben çok merak ettim açıkçası :26:

saçın güzel ama ben şahsen bütün bunları tek bir ürünün yapması taraftarıyım.Ben avonun kırık saç uçları için olan serumunu 1 sene önce kullanmıştım çok güzel besliyordu fiyatıda uygundu sizlere tavsiyem serum kullanın en iyi sonucu serumlar veriyor gerisi zahmet

böyle oryalden yanmış yıpranmış saçları mı böyle gösteriyor??
benim saçım da sarıyken korkunçtu bu serumlar sağlıklı gösteriyordu ancak yüzeysel bence. yıkayınca yine eski haline dönüyordu benimkisi.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…