Sarı saça kına nasıl olur ?

Nilya nilya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Mart 2017
19
3
31
17188731026266070077468715880377.jpg
Merhaba kızları bu saçı tarçın bakır yapmak istiyorum ama çoğu kişiye sordum boya ile hep akar defalarca yapsan bile saç kusar dediler. Ben de kına yapsam güzel sonuç elde edebilir miyim diye sizlere sormak istiyorum sizce nasıl durur ? Kınayı içine kaynatılmış soğan kabuğu demlenmiş çay zerdeçal zencefil sirke tuz zeytin yağı karışımı yapıp 10 saat bekletip sonra geceden saçıma yakıp sabahına yıkamayı düşünüyorum. Elde edeceğim sonuçta güzel bakır elde edebilir miyim ? Hadi ettim diyelim saçtan bir ayda çabuk akıp kusar mı?

Akıp solup kusmasını bilmem ama kuaförlerin açmaya hiç girişmedikleri bir şey olarak biliyorum kınayı. Zor yani.

Eki Görüntüle 3442216 Merhaba kızları bu saçı tarçın bakır yapmak istiyorum ama çoğu kişiye sordum boya ile hep akar defalarca yapsan bile saç kusar dediler. Ben de kına yapsam güzel sonuç elde edebilir miyim diye sizlere sormak istiyorum sizce nasıl durur ? Kınayı içine kaynatılmış soğan kabuğu demlenmiş çay zerdeçal zencefil sirke tuz zeytin yağı karışımı yapıp 10 saat bekletip sonra geceden saçıma yakıp sabahına yıkamayı düşünüyorum. Elde edeceğim sonuçta güzel bakır elde edebilir miyim ? Hadi ettim diyelim saçtan bir ayda çabuk akıp kusar mı?
Kınaya sans verın

X