Saç Rengi ve Saç Boyama sarı saça bal köpüğü olurmu

cottonheart

Zeynebin annesi
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2009
750
14
39
kızlar saçlarım avatarımla aynı renk kaç tane konu açıp orielle elde ettiğim sarı saçlarımdan sıkıldım sizce üstüne bal köpüğü boyarsam tutarmı birde ne renk ortaya çıkar deneyen varmı çok kararsızım başka renkte güvenemiyorum yıllardır sarıda kullanıyorum bir boyayıp bakayım nasılsa akar diyorum ama çok kararsızım

kuaförümün bana 2 gün önce söylediği şeyi söyleyeyim . sarı saçın üstüne kumral tonlarında açık kahve tonlarında bir renk boyarsan akınca yeşil gibi bir renk olur kötü olur koyu bi tona boyadı akınca bal köpüğü gibi olur nasıl olsa dedi . :)

bilemiyorum şu bal köpüğü nasıl bir renk bir anlasam herkes çok memunun burda bende merak ettim keşke sarının üstüne boyayan birileri olsaydı

Keske..
Boyatan olsa bende boyatcam.)
Bir arkadasta bal köpüqüyle sarıyı karıstırın sarımsı parlak bir bal köpüqü oluyor dedi onumu yapsak ne.)

canm ben boyadım turunculu oldu ertesi gun geri boyamak zorunda kaldım bence tek bal köpüğüne boyama karısım yap turunculuk yapmasın diye bide suanki saç rengin avatardaki gibiyse ne renge boyayarak elde ettin acaba

ben koleston vanilya sarısıyla 1 çay kaşığı orieli karıştırıyorum bundan daha bile açık oluyor sürekli boyaya boyaya oturuyor rengi hadisenin yeni saç rengide çok güzel aslında istediğim o renk ama nasıl yapıcam bilmiyorum

her boyamanda mı boyaya 1 cay kasıgı atıyosun hıc yıpranma yaptımı peki canım :44:

hayır kesinlikle yıpranma olmadı saçım yumuşacık birde parlıyor ama bu ay palette DELUXE 10.1 boyadım oda çok güzel ve doğal bir sarı oldu oriel katmadım zaten yeterinde açıldı rengi bununlada boyayınca platin gibi oldu daha oriel katmam bundan sonra sadece boyayla boyucam birdahaki aya palette 9.1 sarı alıcam biraz daha koyu renk olsun istiyorum yine sonucunu yazarım size birde ben her yıkamada loreal elseve şampuan kullanıyorum birde mutlaka saç kremi kullanıyorum çok güzel besleniyor saçım önceden bir sürü kırığım vardı hemde boyamazken saçımda bebek saçı gibi ince telli ama bu kadar boyayıp yıpranma olmamasına bende şaşırdım sanırım şampuanla alakalı birde boyaların markalarıyla bir de ayda sadece bir kez boyuyorum

Son düzenleme:
Merhaba ben 5 gün önce platin sarıdan karamel tonlarına dönüş yaptım küllü kumral ve bal köpüğü karıştırdım ama bal köpüğü nün tamamını küllü kumralın yarısını kullandım çok az bir yeşerme oldu rahatsız etmeyecek şekilde resim de atabilirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…