Sarı kokusuz akıntı

Bluegreenworld

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Mayıs 2022
1.223
294
Kızlar selam. Kendimi bildim bileli vajinal akıntım birgün şeffaf birgün sarı renkte oluyor. Kokusuz şekilde. Kimi zaman yoğun kimi zaman hafif oluyo. İdrar tahlillerimde bişey çıkmıyor ama şuan hamilelikte daha da arttı gibi. Tehlikeli bir durummudur normal doğal bir durummudur anlamadım internette sarı akıntı enfeksiyon bakteri falan diyo

ben de yasiyorum doktorum normal dedi. idrar tahlilleri vs yapıldı bende de bir sey cikmadı. doktorum da gebelikte bu akıntıkar normal takılma dedi. takılmıyorum artık

Ben de aynı durumdayım. Bekarlığımdan beri çok akıntım oluyor ama hep renksiz ve kokusuz. Kaşıntı vs de olmadı hiç. Ben de benim vucudumun böyle olduğunu düşünüp takmıyordum. Ama muayeneye gideyim dedim geçen hafta. Doktor bana mantar ilaçları verdi. Fitil, hap ve krem hepsi mantar için. Kullanmak istemedim aslında ama smear da alayım dedi. Korktuğum için kullandım yine.
Siz hiç muayene oldunuz mu ? Fazla akıntı olmasının illa ki bir sebebi olmak zorunda mı yoksa bazı kadınlarda fazla akıntı olması normal midir acaba ?

Ben de aynı durumdayım. Daha önce şeffaf yumurtlama akıntım ve adete yakın beyaz akıntım olurdu. 5 haftalık hamileyim idrarda enfeksiyon çıkmadı ama sarımsı bir akıntım var koku kaşıntı yok. Önceki gebeliğimde de vardı rahmin iç tabakası artık bir bebek büyütüyor bence onla alakalı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…