Sarı akıntı ve kasık ağrısı

nazzzzxxxx

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Mart 2024
73
8
19
Yumurtlamadan yeni çıktım ve orta olan günde ilişki oldu yumurtlama haftası geçti ve sarı akıntı oluyo iç çamaşırında kasık ağrısı bel ağrısı ve göğüslerim dokununca aciyo bu kadar erken belirti olur mu veya bu şekilde olup hamile kalan varmı 1 senedir bebiş istiyorum inşallah bu sefer olmuştur çok istiyorum lütfen yardım edin

Pamuğum merhaba, ben hiç belirtim olmadan hamile olduğumu gecikme ile öğrendim.
Bence gününe kadar sabret,

Bugün adetimin 9 gun gecikmesiyle hafif sari akintimla adetimi beklerken acaba bi testmi yapsam dedim aninda cift cizgiyi gordum ve sok oldum hala o soktayim insallah tez zamanda sizde gorursunuz cift cizgiyi

Yumurtlamadan yeni çıktım ve orta olan günde ilişki oldu yumurtlama haftası geçti ve sarı akıntı oluyo iç çamaşırında kasık ağrısı bel ağrısı ve göğüslerim dokununca aciyo bu kadar erken belirti olur mu veya bu şekilde olup hamile kalan varmı 1 senedir bebiş istiyorum inşallah bu sefer olmuştur çok istiyorum lütfen yardım edin
Merhaba sizinle aynıyız. Bende yumurtlamadan yeni çıktım. 5 yaşında bir kızım var🌺8 aydır 2. Çocuğumuz olmasını istiyoruz. Yalnız olmamasının sebebi ağır bir enfeksiyon geçirdim ve iki tüpümü de tıkamış.geçen ay öğrendik Geçen ay ameliyat oldum bu ayı değerlendirdik bakalım.

Merhaba sizinle aynıyız. Bende yumurtlamadan yeni çıktım. 5 yaşında bir kızım var🌺8 aydır 2. Çocuğumuz olmasını istiyoruz. Yalnız olmamasının sebebi ağır bir enfeksiyon geçirdim ve iki tüpümü de tıkamış. Geçen ay ameliyat oldum bu ayı değerlendirdik bakalım.

Merhaba sizinle aynıyız. Bende yumurtlamadan yeni çıktım. 5 yaşında bir kızım var🌺8 aydır 2. Çocuğumuz olmasını istiyoruz. Yalnız olmamasının sebebi ağır bir enfeksiyon geçirdim ve iki tüpümü de tıkamış. Geçen ay ameliyat oldum bu ayı değerlendirdik bakalım.
Peki şuan bu belirtilerin var mı yada benim bu yasadigimda mi enfeksiyon acaba

Peki şuan bu belirtilerin var mı yada benim bu yasadigimda mi enfeksiyon acaba
Muayeneye kontrole hiç gittiniz mi. Aylardır ovülasyon testi kullanıyorum yumurtlama görüyorum konserle gittim birşey yok. Ben şöyle anladım tıkandığını. Mesela ilişki sonra meninin dışarıya çıkmasıyla vajinamdan iki gün o sıvı akıyordu araştırdım tüp tıkanıklığı olabilir diye. Kontrole gittim Hsg çekti doktorum küçük bir operasyon zaten yinede açılmadı iki tüp birden tıkanmıştı ameliyatla açıldı bu ayı değerlendir dedi olmazsa bu ay da gebelik kontrole gel ilaçlarla destekleyeceğiz dedi bakalım hayırlısı

Muayeneye kontrole hiç gittiniz mi. Aylardır ovülasyon testi kullanıyorum yumurtlama görüyorum konserle gittim birşey yok. Ben şöyle anladım tıkandığını. Mesela ilişki sonra meninin dışarıya çıkmasıyla vajinamdan iki gün o sıvı akıyordu araştırdım tüp tıkanıklığı olabilir diye. Kontrole gittim Hsg çekti doktorum küçük bir operasyon zaten yinede açılmadı iki tüp birden tıkanmıştı ameliyatla açıldı bu ayı değerlendir dedi olmazsa bu ay da gebelik kontrole gel ilaçlarla destekleyeceğiz dedi bakalım hayırlısı
Nasıl akıyordu yani yoğun bı sekilde mi kusura bakmayın pek anlayamadım

Nasıl akıyordu yani yoğun bı sekilde mi kusura bakmayın pek anlayamadım
Bazen yoğun bazen normal akıntı gibi. Tüp kapalı olduğu için yumurta ile sprem buluşamıyormuş adetlerim daha ağrılıydı o süreçte ve ben 5 tane düşük yatım. Zaten doktora tekrar kontrole gitmemin sebebi miyom mu varda parça geliyor ağrılı demekki düşükmüş. Doktorum böyle hastalar heray düşük yapabiliyor dedi. Önce anlamıyorsunuz düşükleri sonra düşük yapa yapa rahim yoruluyor dedi öyle anlaşılıyor dedi

X