sarı akıntı gebelik belirtisimidir ?

itsmylife

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2010
59
1
arkadaşlar merhaba 4 aylık bir oğlum var eşimle bir defa korunmadan birlikte olduk son günlerde sarımsı akıntı geliyor korkuyorum acaba hamilemiyimdir ? sarı akıntı gebelik belirtisi olabilirmi

ya canım benim 4 aylık bebeğim var diyosn ve hangi akla hizmet korunmadan beraber oluyosun
bu işler öyle şansa bırakılır mı hiç
hemen git test falan yaptır benceeee sakın erteleme canımm Allah korusun hamileysen napıcan emziriyosundur da ....

hamilelik değil ama enfeksiyon belirtisi......bence doktora görün geçen ay bende de vardı sarı akıntı bende hamilelik belirtisi diye okumuştum bir çok yerde bebek düşündüğümüz için heveslenmiştim doktorda aldım soluğu fitil ve haplarla geri döndüm ...doktor gebelikle alakası yok enfeksiyon belirtisidir bu tip akıntılar dedi.........bebeğinde küçükmüş inşallah değilsindir istediğini düşünmüyorum çünkü ...doktoru ihmal etme ilerlemesin :KK71:

selam arkadaşlar adetime 4-5 gün falan var ve bu ay ilk defa sarı akıntım var ve göğüslerim hassaslaştı dokununca acıyor umutlanmak istemiyorum ama hamile miyimdir acaba ??:KK19:

kizlar en iyisi sizler hamilelik testi yapin, tam sonuc almak istiyorsunuz hassas test yapin, ben öyle yaptim biliyorum ve simdi iki hafta beklyiorum karnimda büyüsünde birazcik birsey gözüksün:KK66:

X