Şarap İç Hamile Kal !!

cansucLk

Hayat ! Yorma beni !!
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2008
308
3
Arkadaşlar az önce bir konu okudum ve sizinle paylaşmak istedim..Doğruluk payına gelince pek bir fikrim yok ama bu ay denemeyi düşünüyorum -tatlicadiarzu-

Şarap iç hamile kal

30 bin kadının yaşam şekli ile hamile kalma süreleri arasındaki ilişki incelendidiğinde şarap içen kadınların, içmeyenlere ve başka içki içenlere oranla hamile kalma olasılığının daha fazla olduğu saptandı. Danimarka'da yapılan bir araştırmada şarap içen kadınların hamile kalma olasılığnın daha yüksek olduğunu belirleyen araştırmacılar, bu etkinin şarabın içindeki maddeden ya da şarap içen kadınların yaşam tarzından kaynaklanabileceğini belirtti.

British Medical Journal dergisinde yayımlanan habere göre, Danimarkalı bilim adamları, hamile kalmak isteyen 30 bin kadının hamile kalma süresini, aldıkları alkolle karşılaştırdılar.

Araştırma başkanı Mette Juhl, katılımcıları bira, şarap, diğer alkollü içecekler ve içki içmeyenler olarak sınıflandırdıklarında, şarap içen kadınların en kısa sürede hamile kaldığının ortaya çıktığını söyledi.

Juhl, şarabın gebe kalma süresi üzerindeki etkisini henüz bilmediklerini belirterek, şarabın doğrudan değil, dolaylı bir etken de olabileceğine işaret etti.

verildiyse özür dilerim...

İlginçmiş gerçekten ama ne gibi bir etken olurki alkolun
alkol engeller diye biliyorum ben şaraptaki üzümün bir etkisimi acaba :uhm:

Cansucum yaa eğer bu doğruysa Alkolik oluruz biz vallakaydirigubbakcemile3Şarapçı anneler kulubükaydirigubbakcemile3

Şaka şaka oldukça ilginç geldi banafisfisfis

bence şarap fiyatlarını arttıracak :roflol:
hiç bir şekilde bağdaştıramadım ilginç

bence sakinleştirici ve rahatlatıcı olduğundan kendini kasmıyosun ve hooopp bebiş oluoo :))

başka da gelmio aklıma..sürekli alkol almak kötü ama o an içilirse heralde kendini salıyosun ondandır

bence çok tezat bir araştırma olmuş... hamilelik ve alkol
kesinllikle uzumun ektisidir diyorum çunku;

Vücutta biriken zararlı maddelerin dışarı atılmasını sağlar.
Hamilelik veya bacaktaki şişliklerin giderilmesinde ekşi üzüm suyu lapası şiş uzuvlara sarılmalıdır. Cinsel gücü artırır, genel vücut zayıflığını giderir.
Tatlı üzüm cinsel gücü kuvvetlendirir ve idrar yolları iltihaplanmasına şifalı olmaktadır
Aşırı adet kanamasını önlemek için kuru üzüm yenilmelidir
Çekirdeği çıkartılmış siyah kuru üzüm adet kanamasını söktürür.
hamilelerin mide bulantısını önler.

canım bence şarap içmek yerine bol bol uzum tuketsen daha çok faydasını görursun

Valla kızlar onu bunu bilmem ama şu son zamanlarda ne duyuyorsam yapıyor oldum artık kafayı yedim sanırım sırnaşık şeysırnaşık şey

bence çok tezat bir araştırma olmuş... hamilelik ve alkol
kesinllikle uzumun ektisidir diyorum çunku;

Vücutta biriken zararlı maddelerin dışarı atılmasını sağlar.
Hamilelik veya bacaktaki şişliklerin giderilmesinde ekşi üzüm suyu lapası şiş uzuvlara sarılmalıdır. Cinsel gücü artırır, genel vücut zayıflığını giderir.
Tatlı üzüm cinsel gücü kuvvetlendirir ve idrar yolları iltihaplanmasına şifalı olmaktadır
Aşırı adet kanamasını önlemek için kuru üzüm yenilmelidir
Çekirdeği çıkartılmış siyah kuru üzüm adet kanamasını söktürür.
hamilelerin mide bulantısını önler.

canım bence şarap içmek yerine bol bol uzum tuketsen daha çok faydasını görursun

sersoycum sana kesinlikle katiliyorum canim..

bende rahatlatıyor ondan da kendini kasıp da hamileliği düşünmeden ilişkiye girdiğin için olabilir

Ben de içmem Alkol haram.İçene de saygım sonsuz tabi,kendi bileceği iş...

Cansucum yaa eğer bu doğruysa Alkolik oluruz biz vallakaydirigubbakcemile3Şarapçı anneler kulubükaydirigubbakcemile3

Şaka şaka oldukça ilginç geldi banafisfisfis

nazlı bayıldım cevabına haklısın canım :içelim: banada çok ilginç geldi her ne kadar denemeyi düşünmesemde cansuyada teşekkürler bizimle paylaştığı için.

ay ilginç valla dur adet olucam eli kulagında yumurtlama zamanımda bayramdan sonra olur muhtemelen amanin evdeki şarapları ben bitireyim bari herif eve gelince ayyaş karıyı bulunca anamın evine yollarsa gitmesi zor olmaz 2 kat yukarı çıkarım enazından :mymeka: çocuk yapayım derken heriftende olcam bu gidişle :roflol: :roflol:

valla şarap içip hamile kalınacak olsaydı ben çokdan 10-15 tane doğurmuştum kaydirigubbakcemile3
çok severim bulduğumda da içerim kaçırmam :jeyyar:
ama işe yaradığını hiç görmedim 1 senedir bebek yok kafamçokkarıştı
demekki dozajı düşük geldi 1 şişe değil 3 şişe içeyim :eek:belki olur:içelim:

valla şarap içip hamile kalınacak olsaydı ben çokdan 10-15 tane doğurmuştum kaydirigubbakcemile3
çok severim bulduğumda da içerim kaçırmam :jeyyar:
ama işe yaradığını hiç görmedim 1 senedir bebek yok kafamçokkarıştı
demekki dozajı düşük geldi 1 şişe değil 3 şişe içeyim :eek:belki olur:içelim:

Dıptıs allah canını almasın senın bak bu ay dozunu iyi ayarla bakıyon tutuyomuş :roflol:ölçeği söylersın bizedesırnaşık şey

Son düzenleyen: Moderatör:
cok ilginç :uhm:
bence şarap piyasası canlansız diye söylenmiştir kaydirigubbakcemile3

X