Şanlıurfa'da kadın doğumcu/hsg filmi öneri istiyorum

cicektentac

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2022
18
4
30
Merhabalar eşimle 1 yıldır bebek istiyoruz fakat olmuyor her ay kan testi vermekten her doktorun başka bişey demesinden o kadar bıktım ki artık net bir doktor arayışındayım. En son gittiğim doktor hsg çekilmem gerektiğini söyledi pco görünümü var dedi ama emin de olamadı ben artık kesin çözüm istiyorum 1 yıldır çocuğumuz olmuyor ve daha sebebini bile bilmiyoruz bu beni çok yordu. Urfa'nın ilçesinde yaşıyorum ilçede tabiki hiçbir imkan yok ama merkezde bildiğiniz, sorun ne artık kesin olarak bana söyleyecek,hsg filmi de çekecek tanıdığınız doktor var mı acaba? İmran hanımın kliniğini aradım lotusta çekiyormuş 2500 dedi lotusu aradım 1300 dedi İmran hanımın muanesine 1200 mü veriyorum yani? Lütfen bir an önce olsun istiyorum artık çok yoruldum:'(

İmran hanım iyi bı doktor ama biraz da para tuzağı var . Academia Hastanesi'nde Fatma Çetin pelit var öneririm. Sana kesin cevap vereceğinden ve yardımcı olacağından eminim. Eğer o da seni tatmin etmezse Mehmet Ağar kliniği var onu son çare olarak öneririm

Mehmet ağarı da duymuştum peki neden son çare o olmalı?

Merhaba.. Urfa da bir çok doktora gittim ama işte bu dediğim malesef olamadı..
Evet imran ayhan lotusta çekiyor ve üstüne baya para ekliyor.. Suna sener çekmişti benim hsg mi lotusta.. Ama gösterdiğim hiç bir doktor beğenmedi, bulanık buldu..

Mehmet ağar da işinde baya iyi sempatik güler yüzlü ama aşırı kalabalık.. Randevulu gitmeme rağmen 1 saaten fazla beklediğim zamanlar olmuştu..
Hsg yi çekilme ihtimalin varsa farklı bir ilde c kollu skopi yöntemiyle çeken bir yerde çekilmeni öneririm.. Urfa da o cihaz yok demişlerdi çekildiğim zaman..

Teşekkür ederim ben de randevu almaya çalışayım o halde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…