Şankroid yaşayan var mı ?

selmagok

Üye
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2019
44
13
44
Merhaba arkadaşlar ,
Genital bölge de vajinanın dış dudak kısmında 1-2 hafta önce sivilce gibi ufak bir kabarıklık farketmiştim ama agdadan vs olduğunu düşünerek önemsemedim. Geçen hafta partnerimle yaşadığım cinsel ilişki sonrasında idrarda yanma şikayetim başladı.Bunun üzerine aynı gün hem üroloji hemde kadın doğuma gittim. Üroloji doktoru idrar yolları intihabına karşı antiseptik verdi. Kadın dogumcu muayene etti muayene de hafif bir mantarım olduğunu söyledi. Bunun dışında herşey normal dedi. Son dakika doktoruma vajina kenarında ki kabarıklığı gösterdiğimde şakroide benziyor dedi. Ve bir igne + antibiyotik verdi. ilaçlara başladım bugün 2. gün idrarda yanmam gitti. Ama ayna ile genital bölgeme baktığında kabarcıkların arttığını gördüm beni korkutan diğer şey de vajinanın alt kısmında yani altan giriş kısmında da içerde kabarıklık ve kızarıklık var. Sanırım idrar yaptığımda acımanın sebebi buymuş. Çarşamba günü kontrole gidicem . Cinsel yolla bulaşan bir hastalık olabilir mi ? aşırı sürtünmeden dolayı tahriş olma şansı da var o bölgenin çünkü cinsel ilişkimiz oldukça uzun sürüyor 1 saate yakın.
böyle bir durum yaşayan var mı paylaşırsanız sevinirim.

X