sanki yıldız yağıyor

Nixe

Guru
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2007
255
0
Her televizyonu açısımda değişik bir sesle karşılaşıyorum,yeni yıldız edasıyla kendisini süslemiş ses desen bazen kötünün kötüsü boy gösteriyorlar ekranda...biz sanatçıyız diyorlar,yıldız değil,gök taşı misali bir anda gözüküp yok oluyorlar.Birde her seferinde sansasyon yaratmaya çalışıyorlar.Ben eskiden var olmuş ve hala dinlenen sesleri çok öziüyorum,gerçek sanatkarları...
Alaylı,mektepli kavgası yapmadan doğuştan gelen yetenekleriyle yüreğimizin derinliklerine inip,beynimizde duygu fırtınası yaratan gerçek sanatçılarımız,sizler nerdesiniz...Tekrar gelmelisiniz,bizimle olmalısınız yenilere bu işin görsellikle olmayacağını anlatmalısınız....Bir kayahan, bir sezen aksu ve adını sayamadığım sizler yok olmamalı kulaklarımızda her zaman yaşamalı,beynimizde var olmalısınız....

senin beğendiklerin küstüler gelmezler kolay kolay..seyredersek abuk insanları, küserler..

aslınca arz talep meselesi bende katılıyorum sizlere ama neden böyle onu anlıyamıyorum,bir ajdarı bile meshur ettiya medya,daha diyecek birşey bulamıyorum.

aslında bizler pirim veriyoruz o sanatçıyım deyipte boy gösterenlere
seyretmezsek dinlemezsek geldikleri gibide giderler

evet bazı kanallardaki şakşak çılar oldukça galiba aynı problemle hep karşılaşacağız.

çok haklısınız eskiler de eminim bizim gibi bu duruma çok üzülüyorlardır arz talep meselesi işte

X