sanırım yine boşa ümit ediyorum :(((

fb341

Guru
Kayıtlı Üye
18 Mart 2010
934
45
Nedendir bilmem ama yazıp rahatlamak istedim. 10 aylık evliyim ve 2 aylık evliyken pko lu olduğumu öğrendim tabi moralim bozuldu doktorum da biraz zorlanabileceğimi söyledi. yumurtlama da sorun yaşıyorum adet düzensizliğim var kilo vs. hepsi mevcut. Progestanla adetleri düzene sokalım dedi doktor 4-5 aydır progestan kullanıyorum. adet siklusum 21 gün felan nerdeyse 19 a bile düşüyor ki olmaması lazım sanırım yumurtlama günlerim dolayısıyla 7.8.9.10... günlere rastlaması lazım herke gibi 12 ve üstü değil sanırım. biz de bu ay adet biter bitmez başlattık çalışmaları genelde akıntımın olduğu zamanlarda ilişkiye girmeye çalıştım. ve bu ay ara ara kasıklarıma iğne batması tarzında ağrılar oldu ilişkiden sonra mide bulantım oldu geçen akşam şuan bile midemde tuhaflık var kasıklarım adet olcakmışım gibi ağrımaya başladı az önce kanla karışık akıntı düştü idrarda çok minik. tabi ben bunun yerleşme olmasını hayal ediyorum sadece hayal sanırım yine adet oluyorum
12 mayıs adet başlangıcı 17 mayıs da bitimi
progestanın bitmesine 6 gün var bittikten sonra adet olmam lazım bu da neyin nesiydi ki şimdi off offff.....

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…