sanırım tutturamadık:(

oylum27

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2010
206
19
ay arkadaşlar 3 aydır korunmuyoruz ama her ay hamile kalamamam için bi sorun çıktı..,ilk 2 ay eşim ovulasyon dönemlerinde nöbetçiydi denk gelemedi bi türlü:KK43:geldiği zamanlarda da yorgunluktan herifin canı çıkmış vaziyette oluyodu..bu ay da bende bi öksürük tuttu gidiyo,tam tamam oldu diyorum öksürmemle bütün meni dışarı çıkıyo..ay ne yatak kaldı ne çarşaf.:gitme:.deli oldum anlayacağınız.delikafadulden.ama yine de sanki bi garibim ya da yine belki psikolojiktir..göğüs uçları sızım sızım sızlıyo ve aşırı yemek yiyip acıkıyorum..daha 4 gün var adetime ama meraklanıyorum belki tutmuştur diye??ne dersiniz pis boğazlığım hamilelik belirtisi olabilir mi?var mı böyle bişey yaşayan arkadaşlar??

oylumcum merhaba bende yaklaşık 1,5 yıldır. korunmuyorum ilk zamanlar adet düzensizliği vardı yumurtlama prombemi yaşıyordum. daha sonra düzene bindi ama dediğin gibi bende bi türlü tutturamıyorum benimde yarın hastalanmam lazım hastalanacağım belli çünkü dokununca göğüslerim sızlıyor. ama nebilim insan yinede umutlanıp sorası geliyor. hakkımızda hayırlısı

3 ay kısa bir zaman aslında. Aynı şey bende de vardı, ilk başlarda, hemen korunmayı bırakır bırakmaz, hamile kalacağım duygusu ama öyle olamayabiliyor.

Olma ihtimali elbette var. Zamanı gelince test yapabilirsin.

Allah en kısa zamanda nasip etsin inş.

X