sanırım küçük mucizem kızım cumartesi kollarımda olcak...

goncalove emine

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2007
83
0
slm arkadaşlar....cumartesi günü sanırım küçük mucizem kızım azra kollarımda olcak ve ben heycandan çatlıyorum duramıyorum.dün normal kontrollerim vardı.dr gitik.bebeğim ultrason tarihine göre 40 haftalık olmuş yani günü dolmuş ama sata(yani son adet tarihine) görede daha 38 hafta 2 günlük gözüküyor.dr.sonuç göstermek için gittim şaşırdı.azten hep 2 hafta önceden geliyordu.başka bi dr. çağırdı.oda daha var son adet tarihi önemli diyor.öbürüde yok ultrason önemli.iyice kafam karıştı.ultrason bebeğin iriliğini boyutlarını verdiği için çok öenliymiş.bizimkide iri gözüküyormuş.en iyisi siz doğum yapcağınız yere gidin dedi.büyük doğumda doğum yapmayı düşünüyordum zaten.c.martesi sabahtan gitcez bakalım.dr.bi arkadaşım var ona sordum büyük ihtimal alırlar bekletmezler miladı dolmuş dedi.hayırlısı bakalım.tabiki ben heycandan delirmezsem.bir günüm kaldı.zaman geçmek bilmiyor.doğum yapan arkadaşların anlattıklarını okudukça yerlerinde olmak istiyordum.arkadaşlar dua edin benim bütün dualarım sizlerle.ALLAH yar ve yardımcınız olsun.a.s.

ay ben heycanlandım yaa allah kucana aldını görmeyi nasip etsin arkedeşim...benim bebekte ultrasonda 39 haftalık gözüküo sat a göre 38 haftalık bakalım hangisi tutcak.sen sezeryanmı olcen simdi.. resim koy okmu cok tutmazsın resmini nazar değmesin 1-2 gün dursun kaldırırsın cok merak ediyorum yeni bebişleri.. ben kesin koyucam inşallh allhahım nefes aldını göğsüme yasladımı görmeyi nasip etsinde

slm arkadaşlar....cumartesi günü sanırım küçük mucizem kızım azra kollarımda olcak ve ben heycandan çatlıyorum duramıyorum.dün normal kontrollerim vardı.dr gitik.bebeğim ultrason tarihine göre 40 haftalık olmuş yani günü dolmuş ama sata(yani son adet tarihine) görede daha 38 hafta 2 günlük gözüküyor.dr.sonuç göstermek için gittim şaşırdı.azten hep 2 hafta önceden geliyordu.başka bi dr. çağırdı.oda daha var son adet tarihi önemli diyor.öbürüde yok ultrason önemli.iyice kafam karıştı.ultrason bebeğin iriliğini boyutlarını verdiği için çok öenliymiş.bizimkide iri gözüküyormuş.en iyisi siz doğum yapcağınız yere gidin dedi.büyük doğumda doğum yapmayı düşünüyordum zaten.c.martesi sabahtan gitcez bakalım.dr.bi arkadaşım var ona sordum büyük ihtimal alırlar bekletmezler miladı dolmuş dedi.hayırlısı bakalım.tabiki ben heycandan delirmezsem.bir günüm kaldı.zaman geçmek bilmiyor.doğum yapan arkadaşların anlattıklarını okudukça yerlerinde olmak istiyordum.arkadaşlar dua edin benim bütün dualarım sizlerle.ALLAH yar ve yardımcınız olsun.a.s.

mrb. allah yavrunuzu kucağınıza almanızı nasip etsin inşallah. benim çevremde kız bebek bekleyen arkadaşların doğumları vaktinden erken geldi.. sizin ki iyi durmuş içerde :)) hani hep derler ya kız bebek sabırsız gelir erkekler daha çok vaktini bekleyerek gelirmiş.. kızınızın olacağı kesin mi acaba ? hani korkutmak gibi olmasın , bazılarına 9 ay boyunca kesin cinsiyeti kız olacak diyorlar aaa bide doğuyor ki erkek.... kalıyor mu ellerinde pembiş kıyafetler :) bu durumu o kadar fazla kişiden işittim , hatta doğum kapılarında sırf bu cinsiyetin yanlış bilinmesi yüzünden kavgalar çıkıyormuş.. ben o yüzden genelde rengarenk kıyafetler aldım, TABİİ İNŞALLAH SİZDE BÖYLE BİR DURUM MEYDANA GELMEZ

arkadaşlar yazılarınız için hepinize teşekkür ederim.sezeryanla alıp almıyacaklarını henüz bilmiyorum.yarın sabah gidince görcez bakalım.bugün akşamı zor ettim.hatta misafirliğe komşuma gittim yoksa zaman geçmek bilmiyor.ALLAHdan annemler burda.sabah nasıl olur bilmem.içim çok garip.doğcak mı doğmuyacak mı onu dahi bilmiyorum dr.lar ne derse çünkü tarihler tutmuyor.kızlar dua edin.sonucu bildirmek için hemen size geri dönerim.bebeğimin resminide koyarım.ALLAH yar ve yardımıcımız olsun hepimizin.....olmayanlarda rabbim versin....

X