Sanırım doğuruyorummmm

_DURU_24

BÜYÜK VE KÜÇÜK AŞKNA AŞIK
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2006
1.660
18
42
Kızlar dün gece kasılmalarım vardı şimdide karnımda sancı var.ve iç çamaşırıma kan gelmiş şimdi baktım hafifte pembe su...acaba nişanmıdır bu....kızlar yarına kadar benden haber alamazsanız dogurdum demektir..haberiniz olsun dua edin benim için lütfen cok korkuyorum dualarınıza ihtiyacım var...allah bir avazda benide bebeğimide kurtarır insallah..

ayyy tüylerim diken diken oldu vallahi..
çok çok sevindim canım benim.
muhtemelen doğuruyorsun.
haydi iyi haberlerinle inşallah..
Allahım bir avazda kurtarsın seni.bize ve tüm isteyenlere de dua et olurmu..
dualarım seninle..

Güzel Allahım çabucak sağlıkla kucağına almayı nasip etsin, kolaylık versin canım.

ay inanmıyorum içim bir tuhaf oldu durucum söylediklerinden nişan geldiği belli oluyor.ay inş sağ sağlim doğurursun.ay bizi haberdar et.

çok heycanlı canım inş. bebişin geliyodurr:emir_bebek: nişanın gelmiş hadi hayırlısı bizi habersiz bırakma:CüvCüv:

canim benim cok heyecanlandim sirayla doguruyoruz artik :))
nisanin gelmis cnm rabbim cabucak saglikla kucagina almak nasip etsin

çok heycanlandım artık sırayla doğuruyoruz:emir_bebek:
canım benim hayırlı olsun allah sağsalim kucağına almayı nasip etsin kaydirigubbakcemile3

Evet doğum yapıyorsunnnn süperrrr yaaaahihoyyyt
Hayırlı haberlerini bekliyoruz:))

eveeeeeettt doğuruyosun tatlım.. nişanın gelmiş hadi güzel haberlerle bekliyoruz seni..
meleğine kavuşuyosun, darısı başımıza...

hadi bakalim hayirlisiyla dogurursun insallah.Hayirli haberlerini bekliyoruz.<Bizim icinde dua etmeyi unutma canim :KK66:

canım ya aynı bendeki belirtiler Allah kolaylık versin bir çırpıda olur inşallah
zeten onu ilk kucağına aldığında herşeyi unutursun Allah yardımcın olsun bizi haberdar et

ayy doğuruyosun canım aynı bendeki işaretlerr
hadi hayırlısı

Allah bir avazda sağsalim kurtarsın inşallah, bizlere de göstersin o günü inşallah.

durucum yeni gördüm naptın acaba allah sağsağlim kavuştursun yavruna bir avazda inşşallah

durucum senden ses yok bu demektirki bebişin artık kollarında bak sezaryenmi normalmi derken şimdi kavuşuyorsun bebişine darısı bizlerin başına inşallah...

allah hayırlısıyla kurtulmanı ,bebişini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin cnm allaha emanet olun...
haberlerini bekliyoruz sevgiler...

X