sanırım aşık oldum Allah rızası için yardım:)))

H

hayrunisanur

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi hayrunisanur
arkadaşlar ben aşık oldum galiba:asigim:
24 yaşındayım çok kötü bir deneyimim oldu yıllar sonra ilk defa biri ilgimi çekti.Bizim iş yerinin az aşığısında iç çamaşı mağzasında çalışıyor ama görseniz melek gibi ablası bir kaç defa alışverişe gittim şimdi dükkanın öndünden geçerken iyi akşmlar yada günaydın diyoruz.İnanın dükkanı geç açıyor onu göreyim diye işe geç gidiyorum.Hiç bir ortak arkadaşımız yok.4 5kez gittim alışveriş yaptım eğer beni beğenseydi bişiler yapardı diye düşünüyorum.:çok üzgünüm: yada sevgilisi vardır diyorum.hayatta gidip konuşamamda...bayram tatiline bile sevinemedim 9 gün görmeden nasıl yapıcam bilmiyorum arkadaşlar kardeşler ablalar ben çok fenayım:asigim: gece rüyamda gündüz düşümde hep dualarımda aklımdan çıkmıyor
bana bir akıl yada elde etmek için taktik verirmiseniz büyük sevaba girersiniza.s.

canımcım yıne şanslısın merhabalığınız varmış...
ya benım şimdilik dıyebılcegeım.. onu gördüğün zaman şik bakımlı ve mutlu ol .kendinden emin ol....ve gözleriniz kesişsin...
emınım eger senden hoşlanırsa ve hayatında kimse yoksa sana gelecektır..

ah canım ateş bacayı sarmış,:asigim:
valla böyle işler çok zor ya insan yaklaşamıyo acaba sevgilisi mi var falan diye. bence hemen bi ortak arkadaş edinmeye çalış

offf off :)
bi ihtimal aşk deilde bir anlık hoşlanma gibi geldi anlatış tarzından
olabilr neden olmasın ancak kimdigini neydigini sölememişsin sadece hoşuna gittigi yazıyo
öle iki gülümsemeye iki tatlı söze aldanıyo deilsin umarım
tek bir tavsiye araştrmalısın iyimi kötü bilmeden iki tatlı söze kanma sakın
hayrlısı olsun inş iyi insanlardır
iyi biri olduguna emin olursan kendin açıl kadınlık gururu yapmaya gerek yok

sel.coffee,fırtınanın kızı arkadaşlarım çok teşekkür ederim fikirleriniz için yapmaya çalışıcam inşallah.Umarın hayırlı olan ise tez zamanda sevgili oluruz o zaman müjdemi paylaşırım:sm_cool:

sizinde hakkınız da hayırlı olan ne ise tez zamanda o olur inşallah AMİN AMİN AMİN:Saruboceq:

ah canım ateş bacayı sarmış,:asigim:
valla böyle işler çok zor ya insan yaklaşamıyo acaba sevgilisi mi var falan diye. Bence hemen bi ortak arkadaş edinmeye çalış

cnm mrb iyi akşamlar nasilsin bakalim bugünde bir günün sonuna geldik 168.günüde tamamlicaz alti buçuk saat sonra allahin izniyle.sen nasilsin bakalim

Ankaralım arkadaşım çankırılı olaraktan hemşehrim Allah razı olsun evt haklısın o hoşlanırsa zaten adım atar:çok üzgünüm:

bi erkeği ayarlamak için 30 saniye gözünün içine bakmak yeterliymiş,bilmem anlatabildimmisositososito

aşık olmak böyle bişi işte

aşık olsan bi dert olmasan bi dert anacım

derdi de bu işte ...

zamana bırak güzelim...dediğin gibi ilk adımı atan taraf sen olma belki ters bişiyle karşılaşırsın,gururun incinir sonra...

seni beğeniyosa yada senle ilgileniyosa mutlaka gelir konuşmak için

bak gene merabalığınız fln varmış ya o da olmasaydı...yavaş yavaş konuşmaya da başlarsınız yakında...sengözlerimebaksanab

bu merabalık nası başladı...durduk yere diil heralde

okurken bile insanın içi kıpır kıpır ediyo valla
bende istiyorum ya
bence sık sık git kendini unutturma günaydını muhabbete çevirmeye çalış zamanla herşey gelişir zaten
olmadı kendini çok çok kaptırıp üzülme olurmu
herşey gönlünce olsun:içelim:

ya 24 yaş için bu olay garip geldi bana aşk dmeyelim sen sadece begenmişsin diyelim...tanımadan karar verilmez ki adam boşta mı sevgilisi mi var bence en iyi şey bi an önce bunu öğren de canını yakmasın sonradan bu aşk sandığın sey..ay kızma ama biraz mantık yapıcam sen lisan mezunusun o bi çamasırcı da calışıyor biliyorsun bu yaslarda evlilik beklenir iyi bi işi var mı ona d abak bence gözün kapalı olma mutluluklar canım.

Allah razı olsun arkadaşlar valla çok iyi geldi söyledikleriniz.bende hala şaşıyorum kendime böle şeyleri lise yıllarında yaşamıştım en son tövbe tövbe:asigim: neyse zaman en iyi ilaç .....

Sen güzel giyinmeye bak, gÜzel kokular sürüp alis verise git yine oraya...gözlerinin icine bak konustugunuz zaman, eger ki sevgilisi falan yok ise ve sana karsi biseyler hissdiyorsa acilir sana umarim...her gittiginde de biseylerden bahsetsen...bilmiyorum Allah gönlüne göre versin canim

aşkısı kardeş öle yapıcam gerekirse maaşımın yarısını çamaşıra yatırıcam bu ay.:teytey:
beğendiğim uşağı tavlamak kolay olur diyordum hani basit bi dükkanda çalışıyor benim nerde çalıştımı biliyor ondan üstünüm filan derken çocuk son model bmv ile iş e gidip geliyormuş iş baya zorlaştı kolay olmayacak çevresinde yakışıklılığı şurda dursun sırf arabası için bile kimbilir kaç tane kız vardır.:çok üzgünüm
Siz ne güzel evlenmişsiniz o beğenme beğenilme evlilik kararı verme kademelerini geçmişsiniz yani sırtınızdan bir yük atmışsınız ne mutlu....a.s.

Evet canim yaaa Askimla birlikteyim....Allah ta sana nasip eder insallah canim, cok güzel duygular bunlar....:asigim:

Allah mutluluğunuzu daim etsin inşallah

bir merhaba dahi sanki onunla saatlerce konuşmuş gibi coşku verir insana...iletişim kurmaya başlamışsın bile, bu çok iyi..dikkatini çekmeye çalış.bu nasıl olur konuşmanla giyiminle hoş ol.eminim ki sana kayıtsız kalmıyacaktır...bol şanslar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…