Sandaloz Sakızlı Bitkisel Çay

copgibimideli

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2011
56
0
Reklam olacakmı bilmiyorum ama faydasını gördüğüm için yazmak istedim.Aktardan Sandalos Karışımlı Bitkisel Çay almıştım ama tatile çıkacağım için yarıda bırakmıştım.Aldığım sıradada 57de kilitlenmiş,kilo veremiyordum.Tatile çıkmadan ve tatil dahil toplam 2.5 hafta ne bulursam yedim ve tatilden döndüğümde 59.6 kiloydum.Tartıya çıkmıyorum ama 57 kilodaki halimden çok daha zayıfım şu an.Döndükten sonrabaşladım. üzerinde yoğurtla,meyve suyuyla diyor ama ben suyla yutuyorum.Günde 3 öğün,hemde tatlı kaşığıyla değil çay kaşığıyla yutuyorum.Gerçekten faydasını gördüm.Belim-karnım-bacaklarım-kollarım her yerim inceldi.Kalçam bile ama hala kalçamdan rahatsızım :KK43: Ne bulursam yemiyorum elbette.Günde 6 litre su içiyorum.Sebze ve meyve ağırlıklı yiyorum.Zaten hava çok sıcak hiçbirşey yiyemiyorum denebilir.Yeşilçayda içerek sanırım 55 civarı bir kiloya indim.Kavanoz bitmeden tartılmayı düşünmüyorum.Tatilden dönüp tartıldığımda reglmin ilk günüydü.2 haftadır kullanıyorum ve yan etkisini görmedim.İçindeki bitkilerde kaynatıp zayıflatsın diye içilen şeylerden.Ben faydasını gördüm sizlerde faydalanın diye yazıyorum.Umarım yanlış anlaşılmam

Son düzenleme:
benim kuzen de kullanıyordu o da memnun kilo verdiriyomuş.. ama sen suyu çok fazla içiyorsun fazlası da zarar diye biliyorum bi araştır bence

X