Sancıli regl dönemi

Regl dönemimde dayanılmaz sandım ve mide bulantı oluyor nasıl gecırebilirim
Merhaba, çok şiddetli regl atakları yaşıyordum. İğne yemeden kendime gelemiyorum. Doktor önerisi ile bir ağrı kesiciye başladım eczanede reçetesiz satılan bir ilaç ancak biraz pahalı 70 80 TL civarı olması lazım. Dexday adı, suya atarak içiyorsun 15 dakika içinde keskin diş ağrısını bile kesip seni uyku haline sokuyor. Günlük 1 adetten fazla içmemen gerekiyor. Ve bağımlılık alışkanlık ihtimaline karşı regl döneminde en fazla 2 adet içebilirsiniz. Ancak kesin olarak sonuç veriyor. Antibiyotik bir ağrı kesici mide bulantısı ilk içtiğinde kusturma gibi birşey olabilir ancak kusmamaya çalışarak ilacı içinde tutmaya çalış.

Teşekkür ederim

Benim doğumdan sonra hiç ağrım olmadı. Ondan öncesi sıcak su torbası tutuyordum yoksa duramıyordum bir de yürümek iyi geliyordu bana

ben nadiren regl oldugumda geneli sancılı geçiyor. sancıda zaten rahim kanı boşaltmak için kendini kastıgından dolayı oluyormuş. vucutta bir yer ağrı yapacak kadar kasma hareketi yapıyorsa o ağrı insana yorgunluk hissi veriyo 1 2saat sancıdan sonra banauyku çöküyo genelde. neredeysem izin alıp yataga girip sıcak su torbasıyla uyumak o kadar güzel geliyo ki. inan uyanınca ne ağrı kalıyo ne yorgunluk. haha bi nevi ağlarken uyuyakalmak kadar tatlı bi uyku oluyo. agrıkesici önermem çünkü her ay çekilen bi acıyla o ilaç mutlaka bagısıklı kazanacak ilerde daha kötü olcak maalesef... keske diğer medeni ülkeler gibi bizde de regl izni olsada yatagımzda baş etmekle ugrassak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…