sancılar

E

EU1

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU1
arkadaşlar 25+6 günlük hamileyim ve aşırı derecede sancılarım oluyo herhangi bi risk yok iltihap yok bu sancılar neden peki çok canım yanıyo benim gibi sancı çeken varsa yardım etsin

• Konu Sahibi EU1
arkadaşlar 25+6 günlük hamileyim ve aşırı derecede sancılarım oluyo herhangi bi risk yok iltihap yok bu sancılar neden peki çok canım yanıyo benim gibi sancı çeken varsa yardım etsin

canım kasık bölgesindeyse bu haftalarda rahim kendini doguma hazırlıyormuş yani yalancı dogum sancıları cekebilirmişiz canım

• Konu Sahibi EU1
adet sancısı gibi bugün belimdede sancı var hayırlısıyla bi doğursaydım yalancı doğum sancıları bukadar erken başlarmı korkuyorum valla erken doğum falan olursa diye

• Konu Sahibi EU1
adet sancısı gibi bugün belimdede sancı var hayırlısıyla bi doğursaydım yalancı doğum sancıları bukadar erken başlarmı korkuyorum valla erken doğum falan olursa diye

rahim hazırlık yapmaya başlıyormuş canım bildiğim kadarıyla 24.haftadan sonra erken dogum tehlikesi başlıyormuş ama dr sana erken dogum yapabilirsin diye bişey demediyse problem yok canım

• Konu Sahibi EU1
hazırlık sancısı olabilir canım erken dogum tehdidi olabilmesi için sancıların belli aralıklarla düzenli şekilde girmesi gerekiyormuş ve karında sertleşmelere yol açıyormuş..ben kendiminkini böyle ayırtediyorum yani sancılar düzensiz şekilde bana da geliyor adet sancısı gibi oluyor..ozaman diyorumki off dogum sancısı gelince napıcam ben bu bile böyleyse...

• Konu Sahibi EU1
ilk gebelik olunca insan acemilik yaşıyo.dr.bi risk yok demişti ama aklıma geliyo işte zamanı gelsede doğsaydı bi.kuruntu yapmaktan bıktım

• Konu Sahibi EU1
bendede basladi o sancilar ben hemen doktora gittim bakti acilma yok eve gönderdi ama gecmesse hastane yat dedi birde agneziyom aliyomusun sen onun cok faydasi var ben aliyodum bu sefer bana daha etkili olani verdi icersem iyiyim icmessem sancilarim basliyo bence devamli geliyosa hic bos birakmayin kizlar

• Konu Sahibi EU1
ben demin yazi gönderdim gelmememis neyse yine yaziyim magneziyum aliyomusun asivemavii bendede o sancilar vardi ben doktora gittim bakti korkacak bisey yok dedi ama devam ederse hastaneye yat dedi

• Konu Sahibi EU1
aslında kullanıyordum ama ilk doktorum vermişti bana kasılmalar için doktorumu değiştirdim vaginal muayene sonrasında açıklık yok dedi tahlillerde iltihapda çıkmadı bir risk falan yok dedi bende onun üzerine bıraktım ama yine sancı oluyodu bende içerkende

olmasina oluyo valla ben en etkili magneziyum aliyom eski aldigimin alti si gibimis ama yinede hafifletiyo biraz icmessem daha kötüyüm

Merhaba hamişler ben 35 haftadayim 1 haftadan beri belim kasiklarimda ağridan duramiyorum doktorum daha zaman var diyor ve koskocad birkarnim var :))

Merhaba hamişler ben 35 haftadayim 1 haftadan beri belim kasiklarimda ağridan duramiyorum doktorum daha zaman var diyor ve koskocad birkarnim var :))

bu sancılar öldürcek beni bazen gayet iyiyim bazende bi giriyo korkuyorum yani Allah herkese hayırlı doğumlar nasip etsin vaktinde saatinde inşallah

valla bende 25+5 günlük hamileyim bendede çok ağrı oluyo bazen neredeyse yerimde duramıyorum ha bide gecleri rahat uyuyamıyorum hayırlısıyla bi bebişleri kucağımıza alsak ben şimdiden böle ağrı çekersem heralde ileriki aylarda daha fazla olucak ALLAH yardımcımız olsun...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…