sanal ama gerçek samimi dostluklar isteyen herkes buyursun topiğime ;)

Türkiyenin bu lise sistemine cok özeniyorum. 21 yasinizda üniverste 4.siniftasiniz bizde lise 19da bitiyor

evet canım geçmiş sizinki ben 17 yaşında bitirmiştim liseyi..ama şimdi bizdede liseler dört yıl artık 18 yaşında bitiyorlar liseyi..

çokta fark yok canım arada ama bir sene bir senedir..insan sonra anlıyor

epey yoğunmuşsun canım ya

hiç bişey bilmiyormuşum diye çıkmazsın inş sınavdan

genellikle öyle oluyor ama

Valla muhtemelen öyle olucak, , hatta zaman zaman amaan bilmiyorum zaten birşey diyip girmemeyi de düşünüyorum En iyisi biraz çalışmaya çalışmak sanırım. Ben yeniden döniyim derslerimin başına böyle olmıcak

Hayirlisi, sonuclar iyi gelsinde 17, 19 düsünmüyorum artik =)

Neyse ben yatiyorum size iyi geceler görüsmek üzere

yok yok canım öyle olmaz yine de yaparsın bişeyler..

dediğin gibi çalışmaya çalışmak en güzeli zaten..

sınava kadar göz gezdir yeter

kolay gelsin canım inş istediğin gibi güzelcene geçer sıavların

can sıkıcı bir durum gerçekten anzerim aynı bizde böyleyiz ayrıl barış ayrıl barış bende bitti deyip devamını hiç getiremedim
hemen pes etme az bişey daha sabret bakalım sonuçta emek vermişsin ilişkine ama o aramadanda arama gerçekten çok çocukta bir tavır sergilemiş
hepsi aynı şekerim malesef bende sürekli bitti deyip resti çekerdim ama sonradan dayanamazdım gerçekten bu durum yıpratıyor ilişkiyi
Selam kızlar, napıyosunuz bakalım?
hoşgeldin canım
Basligi gördüm yazmak istedim =) Selam...

selam tatlım buyur hoşgeldin

Merhaba kurabişim.

Benim de bugün finallerim başladı,geldim tıkındım dinleniyorum.

Bekle bakalım biraz daha.

Ay noluyo böyle, herkes niye kavga ediyo ya? Dün gece ne pis bir geceymiş arkadaş, herkes birbirine girdi. Canım kıyamam ya, insan sevgilisinden o tarz şeyler duyunca gerçekten çok üzülüyo. Hele ki önceden seni yağa yatırıp bala batıran cinsten birinin ilişkinin ilerleyen zamanlarında umursamaz bir tavır takınması çok fena. Ama bu ayrıl barış durumunu ben de hiç onaylamıyorum. Benim sevgilim de önceden çok fazla yapardı bunu. En ufak tartışmada alevlenirdi, ayrılıktan bahsederdi. Böyle yapa yapa soğuttu beni ilişkiden. Ben de bir yerden sonra, bu ne ya çocuk oyuncağına çevirdin ilişkiyi diye koptum tabii. Ya aldığın karara sahip çık ya da sonunu düşünmeden atıp tutma dedim. Ben rest çekince toparladı kendini, şimdi öyle davranmıyo. O değil de 27 yaşındaki bir adamın "bu gece senin için son kez ağlıyorum by" diye mesaj atması nedir ya? By ne bir kere? Kuzucum kusura bakma ama vallahi güldüm ya. :) İşsiz olması bir yere kadar da sorumsuz olması çok sinir bozucu. Bu durumu düzeltmek için çabalaması gerekirken hala üçüncü kişilerle gezip tozma peşinde. Hey Allah'ım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…