sanal ama gerçek samimi dostluklar isteyen herkes buyursun topiğime ;)

sağol canım iyi uylular tatlı rüyalar

afiyet olsun canım..

diyete mi başlıyorsun ...

acısını bugün çıkarayım diyosun yani

saol canım benım .kısmetse yarın baslayacagım ınsallah

son lokmalarımı da yavas yavas zevkını cıkararak yıyorum

en zor olan da gecelerı tost yemeye elveda demek olacak benım ıcın

benım en buyuk zevkımdır gecelerı kk da sohbet ederken tost yemek

inş canım..

evet canım yaa ben de çok severim ..

pc başında ağzım boş durmaz

ama olsun birazcık dayancan artık

zayıflayınca unutursun bile bunları

ne yapalım sıkacagız dısımızı dayancagız baska care

yok gıbı.su 5 kılo fazlalıgımı bı verseydım rahatlayacaktım yaa

verirsin canım merak etme biraz dayan

rahatlarsın canım o zaman..

ama kilo vercem diyede sağlıksız bırakma kendini

hatırladığım kadarıyla öyle fazlada kilon yoktu

aynı durumda ben olsam o hiç kabul etmez canım işte ama o yapınca kızın kötü niyeti yok olur..
çu kızlar var ya

biraz mesafe koysalar olmaz mı

gerçekten dayanılcak gibi değil tatlım..

rest çekince ne oluyor peki canım cevapı
üstüme gelme diyor işte rest çekince..
aynen öleler canım.. yok bişe demem kıza zaten kendimi düşürmem onunla muhattap olarak ama saçını yolasım geldi..

kızlar yaa siz burda sohbet ederken ben sevgilimle bir güzel kavga ettim ki hem de ne güzell
çok sinir etti beni ağlattı öküzzz

verirsin canım merak etme biraz dayan

rahatlarsın canım o zaman..

ama kilo vercem diyede sağlıksız bırakma kendini

hatırladığım kadarıyla öyle fazlada kilon yoktu

canım ıste 5 kılo fazlalıgım var o kadar cok da degıl .

1 ay sıksam dısımı duzenlı egzersıler fılan derken verırım emınım .

canım yok yaa saglıksız dıyetlere ben de karsıyım

noldu canım ya neden kavga ettin..

ağlama tatlım üzme kendini

şimdi ağlamıyorum zaten canım ilk konuştuğumuzda ağladım.. ve o da anladı ağladığımı "ağla ağla bende çok ağladım bizim için" dedi.. insan sevdiğine bunu söyler mi ya "ağlama sen kıyamam" der normalde.. bunu ona söyledim o da "ayrıl barış sen de beni değiştirdin işte" dedi..
ya biz sürekli ayrılıp barışıyoruz her uzun süreli ilişkide olduğu gibi.. bunlardan sıkılmış beyfendi..
sonrada "biz bitmişiz aslında" falan dedi bende "iyi bittiysek daha aramazsın olur biter" dedim "buda mı ayrılık mesajı" dedi "evet aynen öyle yaşlandırdın beni" dedim "bu gece senin için son kez ağlıyorum by" dedi bende teli kapattım işte..
ya bu adam 27 yaşında işsiz, güçsüz, odun, romantiklikten ve süprizlerden en önemliside benim ruhumdan anlamayan birisi benim ona sürekli şikayet etmem gerekirken o ediyo ya bıktım artık bida aramasın istemiyorum..
bi erkek kendini işsiz olduğu halde bu kadar naza çeker mi çattım valla ya..

aa canım ne oldu ne dedı sana da aglattı

"ilişkimizi mahvettin bu ayrılıp barışmalarla" dedi bana canım.. orda koptum ben..
bana dedi düşünebiliyo musun ben sürekli onu ittirim bi geleceğimiz olsun diye.. onun öküzlüklerini görmezden gelim ve üstüne birde suçlu olim.. bu kadarını kaldıramam işte..

canım asıl sebep neydi

o an sinirli olduğu için öyle söylemiştir..

hiç kıyabilir mi..

ayrılık lafını çok mu kullanıyorsun canım

o yüzden bu sefer sert çıkışmış olabilir..

ama naza çekme konusunda haklısın..

ilk zamanlar biz nazlı oluyoruz ama
bakıyorsun zaman geçtikçe onlar

nazlanmaya başlıyor...

sen şimdi üzme kendini

pişman olur sonra..

canım yaa sureklı ayrıl barıs durumu gercekten ıkı tarafı da yıpratıyor .

hanı bızlerın de sureklı bıttı dememız onlara naz yapıyormusuz gıbı gelıyor .

cunku bıttı deyıp de bıtıremıyoruz ,aslın da bu konu da haklı buluyorum onları ben de .

madem bıttı dıyoruz gercekten bıtmelı .bıttı deyıp de yarın barıstıgımız da

kaprıslı sımarık kız profılı cızıyoruz .ama bız de durduk yere bıttı demıyoruz kı yaa !

zorla delırtıyorlarlar bızı .

canım benımkı de aynen senın kı gıbı ben agladıgım da o da der ; "agla agla ben az aglamadım

sımdı de sen agla "der. kız ne cok benzıyor bunlar

Son düzenleme:

canım pekı suan durum ne ? olay nereden basladı tatlım

canım asıl sebep ben bugünlerde rest çektim kendisine işsiz ve hiçbir çabasıda olmadığı için.. mesafeliyim yani ona karşı.. 1 saat önce falanda "msne gel konuşalım" dedim demez olaydım.. ayrı şehirlerdeyiz ve yanıma gelecekti "geldiğinde seninle uzun bir konuşma yapmamız geekecek" dedim.. ben işsizliğe çözüm bulmak ve sorunlarımızı konuşmaktan bahsettim o da "tamam konuşalımda artık ne olacaksa olsun" dedi.. ayrılacaımı sandı sanırım yine.. bende ben onu demek istemedim demek yerine içini dökmesini bekledim ve bu ayrılıkla ilgili tüm biriktirdiklerini söyledi bana.. hemde çok kaba bir dille.. çok kırıldım bu sefer ya bende istemiyorum artık barışmak..
o ayrılıklarımızda keyfi değildi aramıza hep 3. ve benim sevmediğim insanları soktuğu için oldu genelde..
ben bize zarar vereceklerini düşünüp(kız ya da erkek olsun) "görüşme şunla şunla" demiştim o da görüştü hep ve bu insanlar bizi ayırmaya çalıştı, o kısa süreli ayrılıklarımızda da ona yeni birini ayarlamaya çalıştılar üstelik.. ama sürekli yüzyüze geleceği için hala tavrını koymadı onlara karşı ve benim içim içimi yiyor onlarla biraraya geldiklerinde doğal olarak..
ben bu kadar şeyi görmezden geldim ama o çok şımardı.. neyse hayırlısı böyleymiş..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…