sanal ama gerçek samimi dostluklar isteyen herkes buyursun topiğime ;)

zor bir durum canım ya benim gibi kıskanç biri için hele...

sevgiline söylesen bu konuyu..

daha önce dile getirmişsin ama bidaha söylesen ne der

bu sefer bu konuda restini çeksen

ben senin yerinde olsam acayip sinir olurdum ama en mantıklısı sevgiline bunu uygun bir üslupla dile getirmen aşkım bu kız bu aralar sana çok yakın davranıyo biliyorum senden kaynaklı olmadığını ama fazla yüz vermesen olur mu tarzında cici kız rolleriyle dile getirebilirsin bu durumu
peki cilt problemi yaşıyomusun
ya bazen pudram yüzümde maske gibi duruyo fazlalıklarını falan alıyorum sinir oluyorum öyle olunca
tabısı de yaa .ondan banane once benım kendımı sımartmam gerekıyor banane ondan yahu
aynen şekerim en başta kendimize yapıyoruz biz mesela benim canım sıkıldığında kalkar yeni makyaj stilleri oluştururum kendime çok mutlu olurum
hoşbulduk canım..

iyi olmana sevindim canım inş daha da iyi olcaksın ..

bende iyiyim ders çalıştım biraz
inşallah tatlım
iyi yapmışsın sınavın falan mı var:26:

sen çağırırsın ben gelmezmiyim canım benim

bende iyiyim sağol canım..

hım iyi güzel oluyor ben hergün yatmadan izliyorum ilaç misali kafamı dağıtıyorum

ne tür filmleri seviyosun canım ona göre tavsiyede bulunayım..

ben her gün bol makyaj yaparsam ne kadar temizlesemde cildim yorulur hassasiyet yüzünden makyaj yapanlarada özeniyorum valla yakıştırana helal olsun

canım benım hergun zaten bol makyaj yapılmaz .

bol makyaj derken ; fondoten pudra ruj eyelıner rımel allık fılan .

bunları ben hergun kullanmam bunları sadece dısarıya cıkacagım zaman kullanıyorum .

ev halın de sadece renklensın dıye allık ve ruj yetıyor bana

he kız sana sasırıyorum sabaha dogru 4,45 suların da ıyı geceler dıledıkten sonra

mesajın da fılm ızleyecegını de belırtıyorsun ben de takılmıs durumdayım

sabaha dogru fılm nasıl ızlıyorsun sekerım yaa uykun gelmıyor mu ?

ben de bugun senden ozendım ben de sabaha dogru ızleyecegım

ben de eskıden cok ızlerdım hergun ızlerdım bır fılm ama bu aralar ara verdım

bugun ızleyecegım ama :) bol dram ve romantık komedı sevıyorum canım .

kendine yakıştırıyosun helal valla üç günlük dünyada kendimizi mutlu edelim bende rimel çok severim ama her gün düzenli süremiyorum hemen kirpiklerim dökülüyo kirpik bakımı ne yapıyosunuz

aynen şekerim en başta kendimize yapıyoruz biz mesela benim canım sıkıldığında kalkar yeni makyaj stilleri oluştururum kendime çok mutlu olurum

:

canım evet yaa ben de senın gıbıyım valla .ben de kendımı cok sevıyorum yaa makyaj yapmayı suslenmeyı bol bol foto

cekılmeye bayılırım .bız bı de arkalarla alısverıse cıktıgımız da aldıklarımızı fotografladırıp bırbırımıze gonderırız yada

canım sıkılır makyaj yaparım bol bol foto cekınırım .sevgıık ona da uyuz oluyor tam ergensın sashamıa der

allah askına bıraz buyu su cocuksu hareketlerden vazgec artık der .ayy oda valla benım herseyıme takar.

onu tınlayan kım

En sevmediğim kız tipi. Sanal ortamda fotoğraf/yorum gerginliği yaratan aptal hatunlardanmış bu da. Hayır çocuğun sevgilisi var, senin amacın ne? İçinde fesatlık yoksa, sadece arkadaşça bir yaklaşımsa yaptığı, o zaman bir şey diyemem. Ama insan neyin ne olduğunu anlıyo, en olmadı hissediyo. Sen de böyle bir şey hissetmişsin ki durumdan rahatsız olmuşsun. Ama sevgilin de hatalı bana göre. Taviz vermemek lazım bu tip insanlara. O değil de, şu bunalıyorum triplerine girmiyolar mı, gıcık oluyorum ya. Bana kalırsa üsteleme hiç, umursamıyomuş gibi davran. Nedense önemsenmedikleri zaman daha bir allayıp pulluyolar seni.

zor bir durum canım ya benim gibi kıskanç biri için hele...

sevgiline söylesen bu konuyu..

daha önce dile getirmişsin ama bidaha söylesen ne der

bu sefer bu konuda restini çeksen

bu aralar rest çeke çeke bi hal oldum zaten

ama katlanabileceğim bir durum değil orası kesin..
ya ben ne güzel uslu uslu yürütüyorum ilişkiyi uğraşmak zorunda mıyım böyle şeylerle yaa

bende sinir oldum zaten ya ama artık dırdırcı konumuna düşmek istemiyorum ufak bi uyarı yapsam hemen of yeter üstüme gelme diyor..
senin dediğini yaptım daha önce ve bana he tamam deyip kendi bildiğini okumaya devam etti e hani tamam demiştim dediğimde de onun zararı olmaz diyor..

kendine yakıştırıyosun helal valla üç günlük dünyada kendimizi mutlu edelim bende rimel çok severim ama her gün düzenli süremiyorum hemen kirpiklerim dökülüyo kirpik bakımı ne yapıyosunuz

kırpık bakımı ıcın ozel kullandıgım bırsey yok canım benım .dokulme gıbı problemım olmadı .

ama badem yagı surenler var tatlım dene bı ıstersen

hergün alışkanlık yaptım artık tatlım

o saatlerde izlemek hoşuma gidiyor sonra bir güzel uyku çekiyorum

geç yatıyorum tatlım o yüzden uykum gekmiyor sabah 8 gibi yatıyorum

uyuyup kalma ben ilk zamanlar uykuya dalıveriyordum hemen

aklıma gelen dram filmleri uçurma avcısı ,raın man ,umudunu kaybetme,yedi yaşam,benim adım khan,kelebek ve dalgıç,

bir köpeğin hikayesi,kanlı elmas,esaretin bedeli,bir rüya için ağıt,içimdeki yangın

canım bunlar geldi şimdilik aklıma...

pek romantik komedi izlemiyorum canım o yüzden o konuda tavsiyede bulunamıyorum canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…