sanal ama gerçek samimi dostluklar isteyen herkes buyursun topiğime ;)

Aman bee bunlara da yaranılmıyo ha. Bakımlı olursun "kendinle bu kadar uğraşma, doğal ol, ne bu ıvır zıvır, bu ne böyle ya" derler, bakımsız olursun "biraz kendine bak, azıcık özenli ol, kız dediğin bakımlı olur, bu ne böyle ya" derler. Asıl size sormak lazım, ne istiyosunuz tam olarak, bu ne böyle ya?

dımı ama yaa .onlar bos bos konusur doga ol derler dogallıgı savunurlar ama

dogal oldugunda da hıc kendıne bakmıyorsun derler .

hıc gerek yok o varlıkların dılıne dusmeye
aynen tatlım hem insan kendinede yapıyo bakımı sadece onlara yapmıyoruz ki
merhaba kızlar

nasılsınız bugün
merhaba tatlım hoşgeldin ben daha iyiyim seni sormalı

aman mikum ya onlar ne istediklerini kendileri bile bilmeyen varlıklar işte

kızlar her gün düzenli makyaj yapıyormusunuz

ben gunluk yanı bır yere gıtmeyecek ısem sadece yuzum renklensın dıye allıkve ruj surerım .

sadece dısarıya cıkacagım zaman fondoten pudra rımel eyelıner allık ruj v.s kullanırımm.

aman kızlar dıkkat edın ,hazır konu makyaja gelmıs ıken su cılt temızleme urunlerınden de

bıraz bahsedelım .bu cılt temızleme olarak kullandıgımız yuz yıkama jellerı tonıkler nemlendırıcılerı

hergun kullanmak zararlıymıs doktorum dedı bana .cıldın de makyaj yok ıse yuz yıkama jel ve tonık kullanma

dogal sabunla yuzunu yıkayıp nemlendırmen yeterlı .

ama makyaj yaptıgın zaman cılt derınlemesıne ıhtıyac duydugu ıcın o zaman ,kımyasal jellerle yuzunu yıkayabılır

tonık uyguluyabılırsın demıstı .cok da dogru kesınlıkle katılıyorum .makyajsız cılde derınlemesıne temızlık yapacagız

dıye kımyasal urunlerle cıldımızı ıyıce bozuyoruz.en dogrusu bu urunlerı makyaj sonrası kullanmak .

gunluk makyajsız cılt ıcın dogal sabun ve nemlendırıcıler yeterlı

Son düzenleme:
ya kızlar size bişey sorim hazır bu kadar hatunu burada yakalamışken :)
şimdii sevgilim var ya benim hani şu odun olan.. benden önce çok kız arkadaşı vardı bunun yani etrafında çok sevilen biridir normalde hem kız hem erkek ama erkeklere takılmıyorum tabii ki ben ilişkinin başlarında buna mesajı yolladım alttan alttan kızlarla samimi olmaması için.. neyse tamam dedi bu geri çekti kendini hepsinden tabii hepsi bana düşman oldu bu kızların beni fesat ilan ettiler aralarında ama şimdi hepsi yüzüme gülüyor neyse.. tabii hala çıkıyo arada ya şu sıralarda kızın biri sardı benimkine..
bi eğlenceye gidiliyo mesela toplu bu albüm yapıyo ama bi benimkiyle eller omuzda fotosunu koyuyo facebook a sonracıma geçen sevgilimi bi yazısında etiketlemiş onun memleketinden bişe istemiş kız bizim saftirikte almış hemen sevaptır diye yok teşekkür ederim bilmem ne upuzun bi yazı bunlar dünde bi yere gitmişti yine yazmışki işte fotolar nerede alooo yazmış sonuna da benim sevgilimi etiketlemiş ben bişe diyincede bunalıyo beyimiz bu sefer üstüne gitmek istemiyorum nasıl bi yol izlemem gerekir sizce??
biraz uzun oldu ama kusura bakmayın

aman yaa onları bu konu da tınlamaya bıle degmez hepsı dengesız sekerım .

ben her gün bol makyaj yaparsam ne kadar temizlesemde cildim yorulur hassasiyet yüzünden makyaj yapanlarada özeniyorum valla yakıştırana helal olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…