sanal ama gerçek samimi dostluklar isteyen herkes buyursun topiğime ;)

Herkeze selamlar...
Muhabbet kuşu besleyenleriniz varmıdır kimler görebilirmiyim ?
bizler birer kuş olalım sana escapecim buyur hoşgeldin
ellerine ne geçiyorsa artık..
mesela evlenen çiftlere bende imrenirim ama içimden keşke evlenmeseler de demem yani en az onlar kadar üzülürüm eğer bi aksilik çıkarsa hatta..
işte herkes bizim gibi düşünmüyo ki anzerim
kenafir gözlüler işte....
öyle derdi bi arkadaşım :) nazar duası oku canm sen bol bol size.
bide şimdi ayrıykende dua etmek iyi gelir içini ferahlatır dua et bol bol..

çok dua ediyorum içim çok acıyo ama sizlerle burada kısa vadeli olsada unutuyorum canım benim

Son düzenleme:

bende senin gibiyim onun yanına giderken neler yapıyorum neler
beni bakımsız görmesini asla istemiyorum daha doğrusu istemiyordum

"-di"li geçmiş zaman eki kullanmıyosun kurabiye kızı. İstemiyodum ne ya? İstemiyorum diyceksin. Henüz hiçbir şey bitmiş değil.

ya kızlar 75-80 beden çok da dram yapılacak üzülecek bi no değilki ben çok kilolu olmama rağmen 90 no yum demekki zayıflasam memelerim yok olacak

canım dram edılecek kadar degıl tabı ama daha ırı ıstıyoruz ıste

canım eger senın memelerın de yag dokusu varsa,zayıfladıgın da buyuk ıhtımalle

senınkıler de sonebılır tatlım .ama cok dert etme 90 bedenden en fazla 85 olursun

o da gayet ıyı canım

inşallah mukim çok acı bişey gerçekten acaba sadece ben mi bu kadar hassasım diyorum

Genelde hepimiz böyle hassasız kuşum, o yüzden birbirimize destek oluyoruz zaten. Tabii ki üzülceksin, sonuçta ortada bir küslük var. Ama her şey bitmiş gibi davranma. Düzeleceğine inan ve bekle. Hepsi bu.

Genelde hepimiz böyle hassasız kuşum, o yüzden birbirimize destek oluyoruz zaten. Tabii ki üzülceksin, sonuçta ortada bir küslük var. Ama her şey bitmiş gibi davranma. Düzeleceğine inan ve bekle. Hepsi bu.

süpersin mikum ya çok güzel şeyler söylüyosun nasıl rahatlıyo içim canımsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…