sanal ama gerçek samimi dostluklar isteyen herkes buyursun topiğime ;)

bilmiyorum ne yapmaya çalıştığını tam anlamış değilim ama sürekli bana işte anneme yakın olsaydık muhabbetleti açıyor,benim orda oturmak istemediğimi bile bile. bu durumlardan dolayı da bazen onu kaybetmekten korkuyorum ama ben bugünden başlarsam herşeye tmm olur demeye benim sonum ne olur. herkesin ağzından bir laf çıkıyor onların maşallah

bilmiyorum ne yapmaya çalıştığını tam anlamış değilim ama sürekli bana işte anneme yakın olsaydık muhabbetleti açıyor,benim orda oturmak istemediğimi bile bile. bu durumlardan dolayı da bazen onu kaybetmekten korkuyorum ama ben bugünden başlarsam herşeye tmm olur demeye benim sonum ne olur. herkesin ağzından bir laf çıkıyor onların maşallah

Aaa cnm senin nişanlın ana kuzusu o zaman bak herşeye evt deme biraz otoriter ol, tavrını koy yoksa seni parmağında oynatırlar işte bu kaybetmekten korkan kişiler genelde böyle davrandıkları için kaybederler tabi sizin için allah korusun ama genelde böyledir cnm

kızlar merhabalar keyıfler nasıl?mikucum sen ne yaptın kac kılo verdın tatlım ?

bız yaklasık 3 haftadır dıyetteyız degıl mı ama benım bu uc hafta da verdıgım kılo sadece 2 kılo

yaa anlamıyorum neden 2 kıloda takıldım kaldım .ustelık var yaa hıc bırsey yemıyorum bıle .karnımı neredeyse meyveyle

doyuruyorum ama benım verdıgım kılo 2 kılo sadece saka gıbı acaba dıyorum kı bana su yaramıyor mu ?

yani benım bılıyorsun su ıcme gıbı bı alıskanlıgım yoktu ,ben gecen sene bu zamanlar su ıcmedıgım halde ve dogru durust dıyet yapmadıgım halde

53 kılo olurdum .ama sımdı resmen 56.5 kıloda takıldım kaldım .hem de son derece dıyete sadık oldugum halde

ustelık 3 kılo verseydım eger,kendımı nutellayla odullendırcektım sabrım tukenmek uzere ,3 kıloyu vermeden odulume kavusmak ıstıyorum:18:

şekerim az kalmış işte biraz daha azmet bakalım bu arada tatile çıkacağım ama göbeğim fena durumda acilen spora başlamam lazım benimde
Huu huuu kimse yokmu
ben varım tatlım naaberr

iki kilo gene iyi vermişsin canım yaaa ben 1 kılodan fazla veremıyorum.bi 54 oluyorum bi 55.

iyi kaynatmışsınız canlarımm okudum hepsinii allah hepinizin gönlüne göre versinn

kocam beni kendinden 10larca yaş büyük bi kadınla aldattı!
kızlar günaydın nasılsınız cicişler

oyy kurabiyem gelmişşş

bebiş yoğurt ye daha bugun haberlerde ızledım karın bölgesındekı yagları erıtıyormus içerisindeki bi asit
ben yoğurdu çok severim bunu öğrenmem iyi oldu hürremcim ya çok sağol bide plates düşünüyorum iyice sıkılaşalım söyle
iyi kaynatmışsınız canlarımm okudum hepsinii allah hepinizin gönlüne göre versinn

kocam beni kendinden 10larca yaş büyük bi kadınla aldattı!

oyy kurabiyem gelmişşş
hoşgeldin amaciam boşver bitanem benim onun miğdesi kaldırabilmişse o kocaman karıyı seni kaybettiğine kendisi yansın
merhaba .................

merhaba canım hayırdır canın mı sıkkın

evet çok sıkkın hemde. günlerdir çalışıp çabaladığım bişi var. onu Tr ceo su olan bi ingilize göndermem gerek ama bana verilen adrese mail atamıyorum. facete buldum adamı ingilizce bi kaç cümlelik çeviri göndermem gerek ingilizcesi iyi olan birini bulamadım yardımcı olur musunuz bana?

asıl sen hoş geldin!!! özledik!

ben olabilirim canım.

asıl sen hoş geldin!!! özledik!

ben olabilirim canım.

şükürler olsunn. ne kadar sevindim anlatamam :)

hazırladığım projeyi sizinle paylaşmak istiyorum.
( bana verilen mail adresini yazıp)

bu adresten size ulaşmayı denedim. sebebini bilmediğim bir sorun yüzünden mail gönderemiyorum. size ulaşabileceğim mail adresi verirseniz gerçekten çok memnun olurum.

dear İsim,
I want to share my project with you, I have tried to reach you from this addresses however I couldn't, unfortunately. Can you please give me your recent mail adressess? yours sincerely.

yalnız adresi tam olarak nereye yazabilirim. xxx@com.tr şeklinde ekleyebilir misin?

dear İsim,
I want to share my project with you, I have tried to reach you from your mail addresses -]xxx@com.tr- however I couldn't, unfortunately. Can you please give me your recent mail adressess? yours sincerely.

ismini de ekle canım o kırmızıya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…