sanal ama gerçek samimi dostluklar isteyen herkes buyursun topiğime ;)

Ayyyyy canım ya..ama az kaldı kpss ye sonra istediğiniz kadar vakit geçirin gönül rahatlıyla..atansın sevdicek sonra sana gül gibi bakar,sen de o kadar psikolojik destek veriyorsun onaa

O kadar alışveriş yaptım,gitmezsem arkadaşlarım öldürür beni

Çok zor şeyler yaşamış,ben de çok zor şeyler yaşadım hala etkisindeyiz ikimiz de.Ne zaman zora düşsem yanımda.Mezun olduktan sonra belli olur bu iş.Olmazsa da olmaz aslında.Yaş aralığımız fazla;6 yaş.Ay bilemiyorum,çok iyi bir insan.Hoşlanmak mı yoksa hayranlık mı? Tam benim istediğim erkek tipi;zeki ve sivri dilli guduuuuuuu Tipsiz ama

İşte eskisini seviyorumda o ağır basıyor çok saçmalıyorum aslında 2 sene olmuş ayrılalı hala onu düşünüyorum slk gibi, eşimi sevmememin nedeni onu bastıramaması dediğin gibi benim pek tipim değil aslında şu anda kimse istemiyorum ara veriyim baya bi nebiliyim

1 yada 2 satt değl mi git bence ama snrasnda gerekrse uykundan kıs çalış hem onu kendini deşarj etme gibi gör sınawlarnda bol şans:)

E canım yarın bir gün başkasıyla çıkıyorum diye gelirse ne olacak peki,bunun çok örneğini gördüm,neden açılmıyor ki sana, sen de de bir tepki yok :26::26::26:

Güldürdün beni gııı, ee iyi o zaman daha ne olsun ama işte adını koyamamanız bizde öyleydik güllük gülistanlık birgün geldi ki o güller diken oldu işte hemde birgündee, allah onun cezasınııı inş. bak sınırlendım phofff

Söyledim bunu.İlerde ben evleniyorum,sevgilim var vs dersen tebrik etmemi bekleme diye.Ay bilmiyorum,o biraz düşüncesiz biri bu konularda.Yani hani derler ya 'aklı uzağa ermiyor' diye öyle biri.Yaz tatilinde toplarım kendimi.Sonra arkadaş olarak devam ederim.Bu düğün milat olsun bana...

frezyam aradım az önce buluşunca konuşalım dedim yani gideceğim yanına gerçekten telefonda çok zor birbirimizi anlamak yanayken maşallah görsen bizi harikayız evet aşırı sıcak adana giyer giderim bişeyler artık senin sevdicekte döndü mü memleketine

Son düzenleme:

canım karşılığında ne dedi peki buna cevap olarak :26:

Ya ben güçlü biriyim atlatırım.Olmazsa da evde kalmış zaten kim alır onu derim.Ben çıtırım ona göre bir kere.Ya insan düşünür şu kızla evlensem çıtır bir karım olur,hem güzel hem zeki.Parası pulu da var,huyu da iyi vs vs.Ben kendimi beğendim şu anda yani

Eee cnm öyle düşünürsek ben sevdiğim adamın yanında %100 çıtırım aramızda 16 yaş vardı ve bende güzelim, akıllıyım kendime göre, temizim, merhametliyim vs. ama adam beni almadı ki halbuki alsaydı dört dörtlük kimse olamaz bende dört dörtlük olmayan ama mükemmel olabilirdim ona karşı ama o yakışıklı bir erkekte olması gereken herşey onda var bulur benim gibi istediğiyle evlenir, yada evlenmez böyle adını koyamadıgı ilişkiler yaşar giderr yaa slk heriff işte bana göre

Ya hayatı biraz da kaygısız yaşamak gerek sanırım.Ben aşk konusunda çok şanssız biriyim.Bir ilişkim oldu,onda da bütün erkekleri tanıdım.Şansım yoksa zorlamamam gerek sanırım.Ben de bekar ölürüm napiyim...

Ağlıyordum salya sümük hatırlamıyorum.Elimi tutup sarıldı,ağlamak hiç yakışmıyor kaka kız oluyorsun dedi.Güldüm bu kadar
canım yaş olarak büyük mü bu senden yani ??

Ya hayatı biraz da kaygısız yaşamak gerek sanırım.Ben aşk konusunda çok şanssız biriyim.Bir ilişkim oldu,onda da bütün erkekleri tanıdım.Şansım yoksa zorlamamam gerek sanırım.Ben de bekar ölürüm napiyim...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…