sanal ama gerçek samimi dostluklar isteyen herkes buyursun topiğime ;)

Ankara cebeci-abidinpaşa tarafından canım..senin akrabaların ne tarafta kalıyorlar..zaten izmir için ankaranın denizli hali diyorlar ama iksini de görmüş biri olarak sen daha iyi bilirsin..ankarada çok sıcak inan,bunalıyorum ama ev serin oluyor allahtan..kaçıncı sınıfısın ?

aaa annemin evi cebeci dörtyolda stadyumun ordaa:) 2ye geçtim canm yaş 23:)tembellikten değil ama 9eylülde 2 yıllıktan 4yıllığa geçtim ondan:)) sen

Evet tatlım döndüüm bugün Ankaradayım :)))mezuniyet güzel yaa,kep atmak hele ...hangi bölüm bitirdi hayırlı olsun bu arada..sayın M ile aranız nasıl sorun yok inşallah

oo gözün aydın frezyam hayırlı uğurlu olsun kuzenim iç mimarlık bitirdi M ile az önce tartıştık sinir oldum ya bana diyo ki kk'da cezan bitti tuhaflaştın bana karşı diyor ne alaka ya

Son düzenleme:
aaa annemin evi cebeci dörtyolda stadyumun ordaa:) 2ye geçtim canm yaş 23:)tembellikten değil ama 9eylülde 2 yıllıktan 4yıllığa geçtim ondan:)) sen
Ben düz lise mezunyum canım direk kazandım,ama okul uzadı işte bir kaç dersten yaz okulunda açılırsa çok iyi olacak

kpsse hazırlanıyorm canım calısıyodum cıktım bekarım erkek arkadasım var oda hazırlanıyo kpsseye antalyadayım ben

Kpss lisans mı Önlisans mı canım ben de lisans kpss ye gircem temmuz 7 de konular bitmedi daha ..hangi bölümden atanmak istiyorsunuz canım,başarılar bu arada

oo gözün aydın frezyam hayırlı uğurlu olsun kuzenim iç mimarlık bitirdi M ile az önce tartıştık sinir oldum ya bana diyo ki kk'da cezan bitti tuhaflaştın bana karşı diyor ne alaka ya

sağol canım kalpliişim..iç mimarlık çok zevkli bir meslek yaaa,inşallah seviyordur işini..kadınlar kulübü biliyorsun ki bizim vazgeçilmezimiz..ama bu onlarla kıyaslanmanmazkii,nereden kıskanacaklarını şasırıyorlar..sınavları ne yaptı canım? geçtiii dee:26::26::26:..benim sayın M de bir kaç kere ondan bilgisayarı saklamıştım diye şüpeler biriktirmiş içinde,en sonunda öğrendi kadınlar kulübü olduğunu,yazışmalarımızı da görmesin yaaa,o nedenle saklıyordum kız kıza konuşuyoruz şurda

Kpss lisans mı Önlisans mı canım ben de lisans kpss ye gircem temmuz 7 de konular bitmedi daha ..hangi bölümden atanmak istiyorsunuz canım,başarılar bu arada

önlisan canım büro yönetımınden atanıcam ınsallah senın sınav baya yaklastı hecan varmı:18:

seln canım hoşgeldin topiğime nasılsn? bu arada bende dgs sınavına gircem bu yıl ama fazla hazırlandığım söylenemez girip bi şansımı deneyeyim diyorum en azından

Var tabi canım ama konular bitse daha iyi olacak son üç hafta iyi asılmam lazım artık,elimden geleni yapcam..sevdiceğin neyle meşgul canımmm?

evet tatlım kuzenim çok seviyo bölümünü bu arada az önce tlfonda konuştuk onun tavırlarındanda benm tavırlarımdanda biz sonun başlangıcını yaşıyomuşuz bana söylediği lafa bak çok kafam bozuldu kapattım telefonu bu arada sınavlarından ikisi açıklanmış sadece ikisinide geçmiş

Son düzenleme:

sonun başlangıcı mı ..bence de iyi ettin nasıl laflar bunlar,neden böyle söylüyor ki ? neye kızmış ?

furtadoocum ben senin fotografından konunu hatırladım inşallah yanlış hatılamıyorum,eski sevdiceğini unutamamıştın iki yıldır,ne oldu canım onda bir gelişme var mı ?

o zaman gel katıl bize canım kendinden bahset evli bekar ??

Bekarım cnm genelde evdeyim öyle doğru düzgün arkadaşım yok herkez çıkarcı olmuş bende arayıp sormuyorum kimseyi, yeni arkadaşlıklar istiyorum artık, çalışmıyorum genelde pek aktivitem olmadıgı için sıkılıyorum.. kitap, tv, int. plaj arasında mekik dokuyorum..

sonun başlangıcı mı ..bence de iyi ettin nasıl laflar bunlar,neden böyle söylüyor ki ? neye kızmış ?

ben balkonda oturuyorum dedim neymişte balkonda oturan insan cevapları şakır şakır yazarmış ben geç yazıyomuşum kesin pc başındaydın yine zaten son msjlaşmalarımızda ne şkım ne sevgilim yazmışsın soğuksun diyo oysaki canımın sıkıldığı şeyi söyledim kendisine ona rağmen bunları dedi biz buluşacaktık ben adanaya gidecektim tüm sorunları yatıracaktık masaya bana diyoki gel konuşalım zaten sorunları çözebilirsek devam çözemessekte biter bende dedim ki adanaya falan gelmiyorum artık bana sürekli msjlaşmakta anlamsız geliyor bana sürekli yazmak zorundada değilsin bakalım madem sonun başlangıcı inceldiği yerden kopsun o zaman iyi akşamlar dedim kapattım

furtadoocum ben senin fotografından konunu hatırladım inşallah yanlış hatılamıyorum,eski sevdiceğini unutamamıştın iki yıldır,ne oldu canım onda bir gelişme var mı ?

Canım yok imkansız bir şey zaten ben unutmaya çalışıyorum işte ama olmuyor öyle yuvarlanıyorum...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…