sanal ama gerçek samimi dostluklar isteyen herkes buyursun topiğime ;)

hoşbuldum sashacım evet 1 hafta sürdü çok sıkıcıydı kk'sız akşamlar

sen neler yaptın gittin mi düğüne :26:

yoklugun bellı oluyordu canım

cnm dugun bu pazar gunu ama gıdecek gıbı gorunmuyorum

cunku abım ıkna olmuyor en gec 11 dıyor .

bı'de ustune annemler bu pazar memlekete gıtcekler

ankara'ya .ablamlar fılan hep bız de olurlar .

mıllet annemler gıdecek dıye bız de toplanırken benım ev de olmamam da bı garıp olur

off anlayacagın aksılık aksılık ustune hep :/

çok istiyosan 1 saatte olsa git bence maksat görünmüş olursun ve sevgilinin annesinden ayıp olmamış olur bence

Selam kıslarr,nasılsınız ?
Kalplişşş engel koyulmuş sanaa,inşşallah uzun sürmezzz ya :26::26::26::26:

mikum ve frezyam çok özledim sizleri içerik boşalttığım için ban yedim neler yaptınız bakalım anlatın tekrar şenlendirelim şu topiği

nolmuş kurabiyeme onu da anlamadım ya :44:

benim kızı göndersem? :26:

tatlım ban yedim içerik boşalttığım için ama yine geldim bazılarınız son açtığım konudan dolayı ban yediğimi sanmış ama alakası yok kural dışı hiç bişey yazmadım sadece herkes gibi fikrimi beyan ettim yalnızca ama yağmurluk yeni tartışmalara meyil vermemek için ve o konuda bir çok konu açıldığı için kapattı

canım sürücü kursuna gidip geliyorum kuzenimle buluştum bu yıl mezun oldu üniden onla takıldık baya sende ne var ne yok döndün mü memleketine canım

Evet tatlım döndüüm bugün Ankaradayım :)))mezuniyet güzel yaa,kep atmak hele ...hangi bölüm bitirdi hayırlı olsun bu arada..sayın M ile aranız nasıl sorun yok inşallah

hoşbuldukkk izmirliyim.trabzon ktüde jeoloji okuyorum. geçen hafta geldim izmirimeee ama sıcaklarla boğuşuyoruz işte burda sizler nerden neler yapıyosunuz hatunlarr

Ben Ankaralıyım canım döndüm memleketimee..elektrik elektronik müh. sayılırım ben de bir kaç ders kaldııı onları da ara ara gidip vereceğim inşallah..izmirli misin,ben orayı görmeyi çok istiyorum merak ediyorum,ileri de yaşamak istediğim yerlerden biri izmiiir

ah canm bitir okulunu gel valla inşallah burda olur işin:) benm bütün akrabalar ank.da aslen ankaralıyız ama anne tarafım burda işte burda büyüdüm ben:) sıksık geliyorum ankarayada. orası bura kadar sıcak değildir heralde.neresindensin ankaranın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…