sanal ama gerçek samimi dostluklar isteyen herkes buyursun topiğime ;)

ayy anzer sans ver kız cocuga yazık valla uzuldum kız ben dayanamıyorum boyle seylere

o yuzden hemen affederım

Sanirim sashamiagil barismis ortada bir dunnet dugunu muhabbeti dönmüs de :) sashamia onlarin evinde kalma!! Bu erkek analainin sagi solu belli olmaz anacim sonra tutup da laf eder vallahi bak inan bana sen.. Once istar eder kal kal diye sonra kiza bak sevgilisinin evinde kalmayi kabul ediyor der ne bileyim baska erkeklerin de evinde kalmistir bu kesiiiiin filan der anacim hic belli olmaz bu erkek analarina kalma orda derim ben

Of bi topi gordum iki goz iki cesmeyim yine.. Ablamin ölümüne sahit oldum bn, elinden tuttum korkma bitanem korma bebegim dedim .. Gule gule bitanem dedim.. Of Allahim bana neden boyle buyuk bir aci yasaattin

kızlar bizim üniversiteden bir çocuk yaklaşık 5 saat önce trafik kazasında ölmüş çocuğu tanımıyorum ama çok ortak arkadaşımız var onlar sayesinde çocuğun facebookuna baktım daha bu sabah bişeyler paylaşmış falan offf çok kötü oldum işin en garip kısmı bi fotograf paylaşmış ve fotografta bir gelin arabası var arkasındada meleğimi aldım cennete gidiyorum yazıyor altına arkadaşları yorum yapmış X meleğini al ama daha cennet için erken ne cenneti diye kızmışlar kendisine derler ya ölecek olana ayan olurmuş diye çocuğu tanımıyorum ama çok derinden etkiledi beni bu üzücü olay hatta çocuk arkadaşlarıyla beraber yurt odasında saz falan çalmış videolarını paylaşmış ortak arkadaşlarımız
sizlerle paylaşmak istedim Allah mekanını cennet etsin

Son düzenleme:
Ben de hergun ablamin facesine bakiyorum.. Ona bir seyler yaziyorum.. Abla bugun boyle oldu bugun soyle oldu.. Bazen elime telefonu aliyorum unutuyorum guya ablami arayacagim ya ben hangi ruju sureyim diye sormak icin.. Onun paylastigi seylere bakiyorum, fotolarina bakiyorum.. Boyle bi guzellik nasil toprak olur diyorum.. Ablam hasta olup da 1 ay omru kaldigini soylediklerinde cildirdim resmen cildirdim biz nasil yasayacagiz diye.. O kadar inanilmaz geliyordu ki.. Oyle igrenc gecen 1 aydi ki o.. Caresizsin, ne kadar öpsen de doyamiyorsun.. Biliyorsun cunku gidecek.. Gunler de ne cabuk geciverdi son bir ay!! Zaman birqz yavas aksa ne olurdu! Kalp atislarini durusunu izledim ablamin.. Makineden yani, once yavasladi.. Sonra duz cizgi oldu.. Gitti yani gitti.. Canim canani gitti.. Her gece kalkip nefesini dinledim, brndaha duyamayacagim nefesini.. Gitti.. O kadar cildirdim ne oldu? Bak pada Pasa yasiyorum 7 aydir.. Dusuncesi beni mahfediyordu ne oldu? Gozumun onunde kalp atisi yavasladi yavasladi durdu.. Nabzi 12/10dan 8/6 ya sonra 4/2 ye sonra 4/0 a dustu ve o an bir kac dakika kalmisti 0/0 olmasina.. Yok boyle bir aci! Bir kac dakika sonra 0/0 olacakti!! Tarif edemiyorum son birkac dakika kaldiginda hissettiklerimi.. Elini tuttum.. Korkma bitanem dedim.. Bir gun ben de yanina gelecegim.. Ben yolumu bulamam belki beni orada bul nolur dedim.. Korkma bitanem seni cok seviyorum gule gule git dedim.. Ve oyle oldu.. 0/0 oldu, gitti.. Son nefesini duydum.. Nasil da yasiyoruz onsuz 7 aydir.. Nasil yasatiyor Allah..

gördüm canım diğer konudaki yorumunu ve ordaki diğer yorumları da..
ben kötü oluyorum böyle şeylerde hiçbişey diyemiyorum.. bi yakınımın kaybı olduğunda yanına gidiyorum ve sadece elini tutup sarılmakla yetiniyorum yani "yanındayım" imajı vermeye çalışıyorum, ağzımdan bişey çıkamıyor çünkü.. ölüm şüphesizki en derin acılardan bi tanesi ama herkesin sonu bu diyerek avutuyoruz kendimizi.. e hayat şartlarıda zorlaştı doğal olarak vakitte bir şekilde geçiyor.. aylar yıllar.. böyle durumlarda yapabileceğimiz en iyi şey ölenin arkasından dua etmek ve kendi hayatımızda uğraştığımız çoğu şeyin saçmalık olduğunu farketmek, onları düzeltmek oluyor..
sana ve ailene sabır diliyorum, başınız sağolsun.. Allah ablanın mekanını cennet etsin.. Rabbimin vardır bir bildiği..

off ağlattın beni resmen bercestem ya

amin canım Allah sevenlerine sabır versin..

off ağlattın beni resmen bercestem ya

Boynu bükük sevdamın adı Gülperi.. Geceler boyu döktüğüm gözyaşının adı Gülperi.. Başucunda son nefesini duyduğum güzeller güzelimin adı Gülperi.. Elini tutup, cennete yolladığım meleğimin adı Gülperi.. Yarım kalmış bir ömrün adı Gülperi.. Yüreğimi de alıp götüren, hasretimin adı Gülperi.. Pişmanlıklarımın, çaresizliğimin adı Gülperi.. Gözlerine bakmaya doyamadığım bebeğimin adı Gülperi.. Kabul olmayan duamın, dinmeyecek acımın, sönmeyecek ateşimin, yeşermeyecek umutlarımın adı Gülperi..!! Adı güzel, kendi güzeldi kardeşim.. Gülüm,perim, bebeğim..

Ben ablamin kefene sarili ciktgi evden beyaz gelinlik giyip cikmak istemiyorum, ablamdiz dugun de istemioim, hicbir sey istemiyorum boyle bos bos durayim hep karanlikta

barıstık valla kız tuzaga dusurdu benı ben de barıstım mecbur kaldım ne yapayım

eet yavrum anası sonradan dır dır edebılır abım de oyle dıyor ,bıraz genıs mantıklı dusun dıyor

ben de kalma taraftarı degılım artık .ama en azından gec saat de donmeme ızın verırler ınsallah

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…