sanal ama gerçek samimi dostluklar isteyen herkes buyursun topiğime ;)

kurabıyem yaa yıne mı ayrıldınız sız

yahu sebep de bu mu sımdı

yaa bu erkeklerı anlamak gercekten güç.

sımdı durum nedır ?

kızlar yaa ıkı hafta sonra sevgılımın teyzesının oglunun sunnet dugunu var .

annesı ılla tutturdu o gun bız de kalacaksın dıe

buna benım aılem asla ızın vermez asla .nıtekım de vermedı

yanı aılem de haklı tabıkı de neden ızın versınler kı .abım dedı kı ;

"sashamıa sacmalama abuk subuk ısteklerle gelme benım yanıma,

tamam sana dugune gıtme demıyoruz gıt ama evıne don evın de yat .

yanı bız ızın versek bıle sen kalacakmısın orada .hadı bızı gectım

hıc mı dusunmıyorsun onların sulalenın ne dıyecegını ,tum sulale senınle

tanısacak ogun .bı'de orada kalırsın ınsanlar da yanlıs profıl uyandırırsın "dıyor .

dogru soyluyor aslın da ama erkek arkadasımın aılesını de anlıyorum .dugun restaurantda

olacak .hem bıze hem de onlara mekan cok uzak .bunların dugunlerı oldum olası abartıdır .

oyle 6 da baslayıp 12 de bıten bıldıgımız klasık dugunlerden degıldır .

bunlar sabaha kadar dugun yaparlar .adamlar boyle anacım herseyı abartı .

sevgılım dıyor ;"dugun zaten 9 da baslayacak sabaha kadar surecek

abın gelmıs bana saat 11 de sashamıayı getırısın dıyor ,bız ne zaman dugune katılacagız da

ne zaman eve donecegız ,kı ben en yakınım herkesle tek tek ılgılenmek zorundayım

dugunu en son terkedecek kısı benım ,ben saat tam 11 de senı nasıl bırakıcam ,ne yapıp edıp

bız de kalmanı ıkna etmemız lazım"dıyor .off yaa bu mumkun degıl ıste sanırım dugune katılamayacagım

Son düzenleme:
yanı sevgılık de haklı .dugun zaten 9 da baslıyor .bız 9 da dugune katılırsak saat 11 de nasıl evde olabılırım kı ben .

yanı bu mumkun bırsey degıl .11 de evde olmam ıcın dugun de 20 dakıka anca durabılırım .

cunku mekan bıze cok uzak .kı 20 dakıka da yetmez .sevgılımın annesının kardesı ozellıkle demıs ;"sashamıayı da getırın

artık tum sulalece tanısması lazım .3 yıldır beraberler hıc bırımızın haberı yok tanısmamız lazım "demıs .

sevgılımın annesı de o yuzden tutturdu bız de kalacaksın dıye .

sashamia valla ne iyi abiymiş o düğüne gitmene izin veryor sadece kalmana vermiyor vallahi tebrik ettim.benim hödük abimde arkadaşım olduğunu ciddi olduğumuzu bildiği halde yanından tel çalıp gidiyorum diye şımardım çok oluyor ahh ahh cnım şükrett

evet canım yaa abım ıyıdır aslın da o da zaten elınden gelenın fazlasını yaptı .yanı bı abı olarak kalmama ızın vermesını benım beklemem de sacma oluyor gercekten .

ama baska da caram yok kı .ne olurdu sankim bırazcık daha ıyı olsa

kızlar sımdı kahve ıctım .belkı su sunnet dugunu de cıkmısıtır falım da

gorenler var mı hıslerı kuvvetlı olan fıstıklarım bırseyler soyleyın

neler goruyorsunuz falım da

Eklentiler

• $IMG847.jpg
    41,4 KB · Görüntüleme: 34
  • $IMG848.jpg
    43,5 KB · Görüntüleme: 28
  • $IMG851.jpg
    45,1 KB · Görüntüleme: 27
  • $IMG856.jpg
    47,6 KB · Görüntüleme: 37
kurabıyem yaa yıne mı ayrıldınız sız

yahu sebep de bu mu sımdı

yaa bu erkeklerı anlamak gercekten güç.

sımdı durum nedır ?
evet sashamia ya off sinir etti beni buluşup konuşcaz işte

canım bana kızma ama abini dinle
daha ilk tanışmadan onlarla kalman bencede iyi olmaz
biraz eski kafa düşüncesi belki ama inan en doğrusu bu olacak tatlım
eğer sevgilikin seni bırakamazsa abin gelsin alsın seni

canım aıleyle ılk tanısmamız degıl bu ,2 yıl once tanısmıstık zaten

zaman zaman da gıderım orayı .sımdı bu sunnet dugununde de sulaleyle

tanıstırcakmıs benı .dugun sabaha dogru bıttıgı ıcın de sevgılımın annesı

bız de kalacaksın dıyor .ama ıste abım ızın vermıyor .abım de haksız degıl canım haklı ama

en azından gec donmeme ızın versın ıstıyorum .yanı dugun 9 da baslayacak ben nasıl

11 de evde olabılırım kı bu mumkun degıl .benım mekandan 9.30 gıbı cıkmam lazım kı

ancak o zaman 11 de olurum .oda cok ayıp olur yaa dalga gecer gıbı .

eger abım gec saate kadar ızın vermezse ben de katılmam

sız de uzmeyın bırbırınızı canım ,boyle ufacık sebeplerden kırmayın bırbırınızı .

anzercıgım nasılsın toparladın mı kendını ?

bı umut varmı sans vermeyı dusunuyor musun ?

canım kaç kere mesaj atma dedim ama hep attı 10 gündür.. artık bugünde isyan etti "sensiz olamam dayanamıyorum anla nolur, sensiz yaşayamam ben anzer" dedi kötü oldum ya.. ama yinede "olacaksın" dedim.. "olamam" dedi ona göre davransaydın o zaman dedim ben bunu beklemiyodum senden dedi cevap vermedim yarın seni aricam dedi işte..
ya bilmiyorum bazen şans vermek istiyorum ama aynı şeyleri yaşayacak gücüm yok.. iş bulması lazım o aramızı bozmaya çalışan huzurumuzu kaçıran insanları hayatından tamamen çıkarması lazım.. yani kendini çok değiştirmesi lazım.. bilmiyorum ya..

canım evet kalmasan bile geç saatte dönmen taraftarıyım bende o zaman
bak abin anlayışlı biriymiş sen uygun bir şekilde oturup tekrar konuş bence
geç saatte dönersin hatta beni gelip sen al felan dersen dahada yumuşar belki

Son düzenleme:

canım ya abin haklı kesinlikle..
seni davet etmelerini anlarım da yani illa daha bizde kalacaksın demeleri çok saçma.. ben olsam kesin rahatsız olurdum, böyle emri vaki gibi olmuş..
seni kibarca çağırırlar ama bizde kalacaksın zaten bizim düğünler uzun sürer demeleri gereksiz..
özellikle annesinin kardeşinin dediği çok saçma geldi.. ne demek 3 sene oldu artık tanışalım.. sözlü olsanız anlarım normal olur da sevgiliyken isterse 10 sene olsun arada resmiyet yokken böyle şeylerde söylenmez.. sen sadece abini bikaç saat daha geç gelebilir miyim diye yokla..

kızlar sımdı kahve ıctım .belkı su sunnet dugunu de cıkmısıtır falım da

gorenler var mı hıslerı kuvvetlı olan fıstıklarım bırseyler soyleyın

neler goruyorsunuz falım da

hafif toplu bi kadın var saçları çok gür olmayan burnu yine hafifçe büyük bi erkek kadının sağ arkasında önünde de zayıf kumral kız var
kadın erkeğin hareketlerini kısıtlıyor ve kızla konuşmaya çalışıyor erkeğin ağzını kapatıyor.
bu iki insan bi yol ayrımına girip tekrar bir araya gelicek

kım bunlar bayag karıstı benzetmeye calsıyorum bırılerıne ama dusuneyım bakım

ben de bı kadın gordum ıkı kısı karslıklı konusuyor gıbı .ama ne oldugunu anlamadım

Son düzenleme:

bakalım canım ınsallah ızın verırler .

ılla tanısmak ıstıyorlarmıs canım .bakalım cnm abımı ınsallah ıkna edebılırım .yok eger ınatlasırsa gıtmem daha ıyı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…