Samsun Kadın Dogum Uzmanı

Kurabiyex

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2018
2.120
3.033
Merhaba hanımlar

Samsun'da tavsiye edebileceğiniz kadın doğum uzmanı var mı acaba. Önceliğim devlet hastanesi ama çok ilgilenmediklerini gördüm o yüzden ozelde de olabilir. Bilgisi olanlardan tavsiye almak istedim.

Merhaba hanımlar

Samsun'da tavsiye edebileceğiniz kadın doğum uzmanı var mı acaba. Önceliğim devlet hastanesi ama çok ilgilenmediklerini gördüm o yüzden ozelde de olabilir. Bilgisi olanlardan tavsiye almak istedim.
Merhaba cnm
Ben liv hospital tolga sisliye gittim
İyi diye duydum biraz sert duruslu ama ilgileniyor yani ama uslubu sert

Sonra medicalparkta nagehan yilmaz gittim alakadar ama ciddi bir izlenim vermedi
Naziye gurkan gittim birde bunlarida beğenmedim

Acaba hangi doktora gittiniz karar verebildiniz mi
iletişimi berbat surattsiz soru sormaya korkuyorsun hadi onu gectim ben gebelik varmi yokmu test yaptırdım daha ilkzaman kantesti sonuca gosteemeye gitim kosakosa gitti ayisim vardedi ikidkika bakmaya tenezuul etmedi sonucta okadr heeycanla giduyrosun
Neyse azarlar gibi cevabliyor
Benbuarada tolgabeye giidyirum liv hospitalda

iletişimi berbat surattsiz soru sormaya korkuyorsun hadi onu gectim ben gebelik varmi yokmu test yaptırdım daha ilkzaman kantesti sonuca gosteemeye gitim kosakosa gitti ayisim vardedi ikidkika bakmaya tenezuul etmedi sonucta okadr heeycanla giduyrosun
Neyse azarlar gibi cevabliyor
Benbuarada tolgabeye giidyirum liv hospitalda
Memnun musun tolga beyden onu da duydum

Memnun musun tolga beyden onu da duydum
tolgada suratsiz açıkçası onada birsey soramiyorsun 😂bana heeks soylededi naziye suratszi hem cok bilmiyor hep hastanede mehmet bilgeye soruyor dedi oda moralimi bozdu
Neyse tolgaya gelince buda azarlar adami yani itaatkar istiyor sessiz olucan çok sey sormucan dediklerini yapcn herseye he dersen tmm
Ben alanında iyi diye bunuduydum
Kackere tartistik en.son vagzececektim ki
Suan hamileyim :KK66:oyuzden kavga dovus devam edeecz 😂😂😂

Ben amasyadayim samsuna doktor icin gidiyorum suan naziye hanima gittim ama whatsaptan soru soruyorum ertesi gun falan cevap veriyor
yuzyuze memnun kaldinizmi oyleyse devam edin ruhhhaline gore degisyir sakin kafadaysanız ve soru sormuyorsanız doktorlar seviyor.Ben çok soru sorduğum icin sevilmiyorim gicik oluyorlar bana herhalde

yuzyuze memnun kaldinizmi oyleyse devam edin ruhhhaline gore degisyir sakin kafadaysanız ve soru sormuyorsanız doktorlar seviyor.Ben çok soru sorduğum icin sevilmiyorim gicik oluyorlar bana herhalde
yüzyüze memnun kaldım çok da soru sordum hepsini çok güzel cevapladı . iki arkadaşım da ona doğum yaptı birinin rahmi terstiv birinin kordon 2 kez dolandı ikisi de sağlıkla doğum yaptı doktorluğu çok iyi diye biliyorum . o zaman naziyeye devam edeceğim napayım :)) tek sorunumuz whatsaptan iletişim :))

yüzyüze memnun kaldım çok da soru sordum hepsini çok güzel cevapladı . iki arkadaşım da ona doğum yaptı birinin rahmi terstiv birinin kordon 2 kez dolandı ikisi de sağlıkla doğum yaptı doktorluğu çok iyi diye biliyorum . o zaman naziyeye devam edeceğim napayım :)) tek sorunumuz whatsaptan iletişim :))
[/QUOTevt memnun kaldiysaniz devamediniz

Merhaba,
Kesinlikle Ercan Demir'i tavsiye ediyorum. Gerek deneyimi,bilgisi ve gerekte hasta ile ilgisi için gidilmesi gereken doktor. Samsun'da denemediğim Dr kalmadı desem yeridir. Beni dinleyin Ercan beye gidin derim.
Sevgiler

X