Saç Bakım Ürünleri Şampuanıma bemiks attım saçım taranmıyor

curiouss

Guru
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2011
5.846
3.394
kızzlarrr... şampuanıma bemiks kattım ama saçımı tarayamıyorum.. ki normaldede çok kolay taranan bir saçım yok ama hiç böyle olmamıştı saçlarım resmen yola yola taramak zorunda kaldım... ama bemiksli şampuan iyi geldi gibi (not= bu şampuandan daha önceden kullanmıştım fakat son aylarda hiç kullanmadım (not şampuan eskiden kalma değil) )

gliss in dün saç bakımını denedim pek de etkili olmadı açıkçası(ama 1 kere daha kullandım)

Makeup with Style // Makyaj ve Kozmetik Blogu: Schwarzkopf Gliss Oil Nutritive Sıvı Saç Kremi

resim eklemeyi beceremedim :26:

kızlar aranızda hiç saçı taranmayan yok mu... taranmayanlar nasıl çözüm buldular..

not= bemiks den memnun kaldım saçım banyoda ilkinde 4-5 tel 2. de 2-3 tel döküldü ama tararken ki dökülme durdu mu durmadı mı bilmiyorum çünkü saçımı tararken resmen yoluyor gibiyim rahat 60 tel neredeyse dökülüyor ve minik minik kopuyor resmen

taranmamasının bemıksle alakalı olacagını sanmam canım.mavı su falan kullan acmak ıcın ya da daha ıyı bır sac kremı maske falan denemenı onerırım

sorunun nedenini buldum yanlış şampuanın seyahat boyunu almışım saçım kuru yağlı saçlar için olan şampuanının seyahat boyunu almışım (azbi farkla bnm kullandığım şampuana benziyor du halbuki:44::44: )

şimdi evdeki kuru saçlar için olan şampuanın içine dökünce eskisi gibi oldu ama banyodaki dökülmede fazla oldu 8-9 tel :26: neyse en azından saçımı yıpratmaktan kurtardım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…