Saç Bakım Ürünleri Şampuandan beslenen saçlar

mssstgl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2010
11
0
Selam kızlar,

Uzun zamandan beri saçlarla ilgili olan başlıkları epey takip ediyorum. Kullandığım formüller de oldu. Fakat sonunda saçıma iyi gelen birşey keşfettim. Dove Yoğun Onarıcı Şampuanımın içine 25 ml likit keratin ve yaklaşık 20 damla argan yağı koydum. Acayip besledi yumuşacık oldu ve sanırım uzaması da hızlandı. Ki saçlarım normalde çok yavaş uzar. Tabi haftada bir ya da iki kez Dax supergro uyguluyorum, onun da etkisi vardır. Likit keratin epey faydalı, saç açıcı yerine ben saçlarımı yıkadıktan sonra da onu kullanıyorum. Bu hazırladığım şampuanın da 1. si bitiyor, ikincisini hazırlayacağım bu sefer içine vitamin de koymayı planlıyorum. Belki yardımcı olur bunlar da size. Her saçın tepkisi başka. İyi geceler

Dax hangisi, saçına ne gibi faydası oldu ? Yağlı 1 madde değilmi jöle gibi

Benim saçlarımda doğallığını kaybetti orıelden dolayı yakımıştı kuaför bozuntusu saçlarımI kestirdim kurtuldum ama kendine gelemedi kalın saç tellerim ve gürlük yok artık

Likit keratinide anlamadım nerden alıyoruz

Dax, Jöle gibi değil bildiğin yağ karışımı ama katı yağ. Önceleri pek etkisini görmediğimi sanıyordum ama düzenli kullanınca baya besledi bir de uzattı. Ama ben hem diplere hem uçlara sürdüm ortalama bi saat sonra da yıkıyorum. Benim de saçlarım orielle açıldı sonra bi de siyah yaptım ben baya yıprandı ama iyi geldi düzenli kullanınca. Haftada 2 kez kullanıyorum bazen de 3. Likit keratini de cosmo shoptan aldım turuncumsu bi rengi var. Ondan da memnun kaldım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…