Saç Bakım Ürünleri Şampuanda son noktaa!!

derya341986

Guru
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2011
79
0
arkadaşlar yaklaşık iki aydır burdaki araştırmalarımla şampuanlar denedim, elidor,head and shoulders limonlu,bioxcin,bioblast,avon,head and shoulders normal,pantene ,john freida ,adını bile yazmak istemiyorum blendax,clear, dove ,otacı,loreal arginin direnç.. ama en iyi şampuan LOREAL ARGİNİNE DİRENÇ tek geçerim..
benim saçlarım gür dalgalı ve dipler yağlı uçlar kuru sertleşmiş saçlar ; en kötü şampuan blendax bir şampuan yıkandıkdan sonra saçı yapış yapış yapabilrmi paptya özlüsü hayatımda bukadar kötü şampuan görmedm ve saçım innaılmaz döküldü.dove saçı kabartıyor ,bioxin saçı döküyor bioblast fena değil;otacı temizleme için iyi fakat silikon olmadığı için tiftik oluo ;head and shoulders başta iyi gibi durdu fakat inanılmaz kepek yaptı kafamda john freida bu şampuanı saçınızı maşa yada düzleştirme yaptığınızda kullanın çok kalıcı oluyor saç kalıp gibi kalıyor ancak eğer üstüne uyuycaksanız o saç yattığınız şekile kalkıyor ve düzeltemiyorsunuz.ancak LOREAL ARGİNİN DİRENÇ saçlarım yumuşacık dalgalar belirgin parlak ve en güzeli dökülme azaldı herkeze şiddetle tavsiye ederim...

tesekkür ederim canım payIasımın için, bende sampuanımı degistirmeyi düsünüyordum IoreaIi deniycem en kısa zamanda:KK23:

yağlı saçlar için uygun olmadığını yazmstı bir arkds..ama seninkide benmki gibi dipler yağlı uclar kuru..bende bir deneyeyim bakalım..saol paylaştığın için

argınıne direnç 2 çeşidi olan bir şampuan saçını kuruysa 2 si 1 arada alın yağlı isede sadece sampuanını alın derim evet güzel bir şampuan

LOREAL ARGİNİNE sampuanımı sonunda aIdım ve 2 defa kuIIandım, saçIarım kuru oIdugu icin 2si1 arada oIanı tercih ettim ve ayrıca saç maskesinide aIdım
sonuç tam istedigim gibi, normaIde sampuan degistirdigimde kepek oIurdu ama oImadı, saçIarım yumusacık ve parIak
kuru saçIarı oIanIara maskeyIe beraber kuIIanmaIarını öneririm
tekrardan payIasım icin derya341986 çok tesekkürIer:KK9:

LOREAL ARGİNİNE sampuanımı sonunda aIdım ve 2 defa kuIIandım, saçIarım kuru oIdugu icin 2si1 arada oIanı tercih ettim ve ayrıca saç maskesinide aIdım
sonuç tam istedigim gibi, normaIde sampuan degistirdigimde kepek oIurdu ama oImadı, saçIarım yumusacık ve parIak
kuru saçIarı oIanIara maskeyIe beraber kuIIanmaIarını öneririm
tekrardan payIasım icin derya341986 çok tesekkürIer:KK9:
rica ederim cnm ne mutlu bana benm kadar şampuanlara para dökmeden doğruyu bulmana sevindim ama pyasa da ki en iyi şampuan bu gerçekden:KK66:

Bende beğendim.Şampuan ve saç kremini ayrı kullanmak gerekir.

Saç kremi saç diplerine değmemesi lazım, 2 si bir aradalarda bunu engellemek mümkün olmuyor.

bende şuan blendax kullanıyorum iyi güzelde kafam acayip kaşınıyo yazık eşimde onu kullanıyo kepek oldu aşırı ondada,
bu dediğiniz şampuanın fiyatı nedir? ayrıyetten kremi var mı ?

bende şuan blendax kullanıyorum iyi güzelde kafam acayip kaşınıyo yazık eşimde onu kullanıyo kepek oldu aşırı ondada,
bu dediğiniz şampuanın fiyatı nedir? ayrıyetten kremi var mı ?
şöyle söyleyebilirim hayatım boyunca kullandığım en kötü şampuandı blendax , saçım yıkandıkdan sonra bile yapış yapış oluodu inan. bunu fiyatı da uygun 750 ml sini 10 tl ye aldım belki daha uygun olan yeri de vardır. kremi ve maskesi de var kullan eminim sende beğeneceksin , kepek için de eczane den zetion alıorum ben her banyoda bir zetion bir de bunu sürüyorum saçlarım canlandı bir de her hafta yağ karışımı sürüyorum , toparlandı saçlarım . ama blendax bir felaket saçımın yarısını kaybettim sayesinde

zetion saçı kurutuyo zaten o yüzden l'oreal nemlendirerek dengeliyordur o yüzden kullanabiliyorsundur l'oreali.
bende novocrin sulfur kullanıyorum ardından tresan kepekli saç için şampuan,tresan saç kremi(hiç yumuşatmıyo ve vaad ettiği gibi kolay tarama sağlamıyo,duş sonrası saçlar çok sert ve süpürge gibi)
sulfur iyice saç uçlarımı kurutuyo aslında ne kullanacağımı şaşırdım saç uçlarım için:KK50:

zetion saçı kurutuyo zaten o yüzden l'oreal nemlendirerek dengeliyordur o yüzden kullanabiliyorsundur l'oreali.
bende novocrin sulfur kullanıyorum ardından tresan kepekli saç için şampuan,tresan saç kremi(hiç yumuşatmıyo ve vaad ettiği gibi kolay tarama sağlamıyo,duş sonrası saçlar çok sert ve süpürge gibi)
sulfur iyice saç uçlarımı kurutuyo aslında ne kullanacağımı şaşırdım saç uçlarım için:KK50:

haklısın ancak diğer şampuanları da zetionla birlikte kullandım tek memnun olduğum şampuan bu oldu inan

bende aldım kampanyası vardı şampuan saç kremi çok ucuza geldi..kullanayım yazarım düşünceerimi :)
bir şey soracağım saç kreminden sonra başka bir markanın saç kremini kullansam nasıl olur acaba

şampuan çok güzel biraz döküldü saçlarım normal mi bilemedim :KK43:( normalde bitkisel şamp kullanıyodum içine de doktorun verdiği solüsyonu atmıştım ...dökülme vardı...kimyasal içerikli şampuanlar döktüğü için daha doğal şampuanlar kullanıyorum normalde..onun haricinde güzel..kabarma yok...fön çekmediğim halde düze yakın saçlarım ki normalde düzensiz hafif dalgalıdır :) saç kremini kullanmaadım bakalım ikisini birlikte kullanınca nasıl olacak :KK66:

X