Salvosano Varis Kremi

Ben bi kutu deneyeceğim. İşe yaramazsa bu işte uzmanlaşmış varis merkezleri var.Ona gideceğim. Gerçi bendeki varis değil. Diz kapağımın arkasında damar çatlağı gibi bişey.

bende düzenli kullandım sayılmaz ayrıca ilerlemiş varislerim yok
bir faydasını görmedim açıkcası ama hafif rahatlatıyor sanki
belki devamını kullansam okey ama hiç sanmıyorum........

sitesinde herkes memnuniyetini belirtmiş bizdemi var anormalliksempatiksalakcinni

sitesinde herkes memnuniyetini belirtmiş bizdemi var anormalliksempatiksalakcinni

Bilemicem..
Benim mis kokan bacaklarımda halen bir gelişme yok!!:26:
Bu arada bebeğinizi Allahım bağışlasın inşallah!
Adı da pek güzelmiş!

Arkadaşlar yardımccı olurmusunuz kampanya devam edıyormu ve tam olarak ne kadara aldiniz

Babamın bacaklarında aşırı varis var. Sülükle tedavi yöntemini duyan var mı. Ben bu yöntemle babamın varis sorununu çözdüm. Harbi canlı canlı sülük. ve inanın bana bunun ticareti yapılıyor ve sülük cerrahi operasyonlarda kopan parçaları yerine birleştirmede kullanılıyor.

Slm arkadaşlar benimde dizkapağı arkasında genişlemiş mor damarlarım var görünüm olarak bana verdiği rahatsızlığı tahmin edersiniz neyse internet üzerinden kullanıcı yorumlarını araştırdığımda kıremler çok etkili değil. Sülüğü araştırdığımda normal ve doğal olan yol olarak mantıklı geldi zaten sülük tedavisi yazdığınızda internet sitelerinden araştırabilirsiniz üye olduğunuzda videoları izlersiniz diş tedavizinde bile kullanılıyor hatta almanya ve rusyada muayenehanelerde uzmanlar tarafından uygulandığını öğrendim buna dayanarak bi cesaret sülük aldım pazar günü problemli
yerlere 1'er tane sülük bıraktık zaten emme işlemi bitince kendiliğinden bırakıyo sülük ama sonra çok kanamam oldu şu an bandajlı geziyorum sülük aldığım yer 1 gün ara vererek toplam 8 sefer yapmam gerektiğini söyledi akşam tekrar deniyeceğim gelişmelerden haberdar ederim ama bu haliyle bile beni heyecanlandırdı açıkçası bayağ azaldı aris görünümü umarım uygulama sonunda tamamen kurtulmuş olurum hoşçakalın

Alıntı yiyapo kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
Salvosano varis kremini internetteki sitelerinden sipariş ettim. Kullandığım süre içerisinde inanın hiç bir faydasını görmedim.Sonuç onca övgüye, iddiaya rağmen tam bir hayalkırıklığı.Ürün hakkında yapmış olduğum yorum sitede yayınlanmadı bile. Sitede yayınlanan ve çoğunlukla olumlu olan yorumların hakikati hakkında şüphelerim var. İnsanların sağlıksal sorunları üzerinden şifa vaad eden sözlerle rant elde etmeye çalışan, insanların umutlarını boşa çıkaran bu düzene dur demek yapamıyorsanız en azından eleştirmek gerekir düşüncesindeyim .Ürünü almak isteyen ancak tereddütü olan kişilere bir fikir olur düşüncesi ile bu yorumu yapıyorum. Hem gramaj olarak piyasadaki diğer ürünlerden az ancak fiyat olarak yüksek olan bu ürün hakkında benim param çok diyorsanız gerisi size kalmış .
Haklısın yiyapo bende iki kutu kullandım hemde düzenli olarak!!! kremi dedikleri gibi kullanmadan önce bacaklarıma soğuk su uyguladım sonra da masaj yaparak sabah akşam uyguladım ama çok çok az bir gelişme gösterdi yani biz bu ürünü aylarca hatta yıllarca mı kullanacağız üstelik bana bir kutusu 10 gün dayandı (çünkü gramajı çok az)yani her 10 günde bir 54 tl verip kremi almak lazım...Kremi ne kadar kullanmamız lazım diye sorduğumuz zamanda bir aydan sonra gözle görülür değişmeyi farkedeceksiniz diyorlar:)...Ne yazık ki bizim ülkemizde böyle şeyleri satıpta köşeyi dönen insan sayısı çok fazla ....
arkadaşlar ben fayda getirdiğine inanmıyorum

yorumlardan sonra fayda getirdiğine inanmıyorum

ben de nette karşılaşınca araştırmak istedim belki bir mucize ümit ettim ama kremin böyle damar sorunlarına iyi geleceğini hiç sanmıyordum ki öyle olduğu da kullanan arkadaşlardan anlaşılıyor.. düşünelim arkadaşlar sonuçta varisler için kalp damar cerrahına muayene olunuyor cildiyeye değil.. benim de sorunum ciddi hatta anneminki çok çok daha ileri düzeyde..

sülükler pis kanı emerken canın yanmıyor muydu? bi de onlardan mikrop kapmaz mıyız ki :44: nasıl tamamen halletti mi peki :26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…