Salon ve Günlük Oda Dekorasyonu salonun ortasında kombi var.. ACİL KAMUFLAJ FİKRİ NOLUR :(

Salon ve günlük odalarınızın dizaynı, dekorasyonu ve tavsiye yorumları

aysekoc

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2015
24
7
37
merhaba
yeni bir ev beğendik ve taşınmak istiyoruz. fakat salonda amerikan mutfak var. mutfakta olsa yine iyi, salonun ortasına kombi koymuşlar saolsunlar.. ev kadıkoyde ve seceneklerimiz az cunku bahceli arıyoruz ve kopek kabul eden bulunmuyor. kombiyi ve boruları dolapla kapatmak tehlikeli dediler. ee nasıl kamufle edecegiz hayatta oturamam ben salonda kombi kadar çirkin bir goruntuyle

birisi demiş ki boruları yapma sarmaşık ile kapayın ama kombi yine otada
birisi boyle kamufle etmiş ama tehlikeli diyorlar kapamak :/
http://banagore.co/kombi-borulari-nasil-kapatilir.html

"BORULARIN ÇEVRESİNİ KAPATMAYIN

İçinden doğalgazın geçtiği borularının çevresi estetik amaçlı bile olsa kapatılmamalı. Kapatıldığında gaz birikmesi olur. Bu da patlamaya neden olur. Oysa sızıntı eve dağılırsa patlama olmaz."

Yapışkanlı resimler falan yapıştırabilirsiniz. Mesela 3 boyutlu doğa resmi vs. Borularda sarmasikla kapanır.

Sadece görüntü olarak değil,ses de bir süre sonra rahatsız edebilir.Kapatmak tabiki tehlikeli ama dolap yaptırıp üst tarafını açık bıraktırır,bir de doğalgaz alarmı taktırırsanız o zaman belki olabikir.Ama ben olsam alternatiflere bakardım

bu siteyi çok sevdim. gözlerim doldu şu an :) çünkü inanın burada verilen öneriler dertleşmeler gerçekten cok yararlı oluyor. düşünsenize sizin önerdiginiz şey sayesinde belki de evime mutlu bir hayata kavusmus olacagım cunku gercekten kriterlerimize uygun bahceli kadıkoyde ev begenemedik cok zor oalnlar da köpek istemiyor. kedi de var bizde ama onu saklıyoruz :) kahrol emlakcı kahrol ev sahibi! :)

cok begendigim ev bu. içi eski ama kadıkoyde yeni ev pek yo olanlar da 2500 tl falan.

dediginiz gibi alarm ve dolabın üzerinin açıklıgını hemen arastıracagım http://www.sahibinden.com/ilan/emla...rkezi-konumda-bahceli-2-plus1-244515257/detay

Dolap yapıp üstünü açık bırakabilirsiniz. Veya Ahşap seperatörler ve örgü hasırlar var. Dolap yaptırıp kapağını ahşap seperatör yaptırırsanız şık bile durur. Beyaza boyanmışı veya verniklenmişi falan.

Çok naziksiniz.Tehlikeli olması gaz kaçağını farkedemediğiniz için.Alarmı kaliteli bir marka seçerseniz,dolabı da açıklıklı bırakırsanız bir sorun olmaz sanırım.İstanbulda evlerin de maşallaı varmış o ne fiyatlar;:S

Dolap yaptırıp kapağını delikli yaptırabilirsiniz, nasıl diyim hasır gibi birbirine çapraz çapraz gelen çubuklar şeklinde oluyor hani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…