Salon ve Günlük Oda Dekorasyonu salondaki kararsızlık

Salon ve günlük odalarınızın dizaynı, dekorasyonu ve tavsiye yorumları

banned21

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2015
60
4
merhaba kızlar

Ben konsolumu yerim olmadığı için televizyonun altına koyacağım. Üst taraflarınada raf yaptıracağız nişanlımla fakat konsolum böyle :

duvar kağıdınıda bu tarz çiçekli beğendik alakasız durmaz dimi? Nasıl halı alabilirim?

Eklentiler

• thCA1HBK3T.jpg
    thCA1HBK3T.jpg
    7,1 KB · Görüntüleme: 251
  • thCA3CSUQN.jpg
    thCA3CSUQN.jpg
    3,8 KB · Görüntüleme: 209
Canım benimde yerim olmadığı için konsolun aynasını almamıştım, ama sen aldın sanırım, o aynanın üstüne mi koyacaksınız tv yi?

Konsol cok buyuk geldi aynasi olmayacak sandigim kadariyla. Duvar kagidi ve konsol uyumlu fakat dedigim gibi daha alcak bir konsol tercih etseniz iyi olur zira tv izlerken yukarda olacagi icin boynunuz tutulabilir.

Bunun kısa olan ünitesini ve arkasını taş tesenli köpük yada kağıt yaparsanız daha şık olur

Konsol cok buyuk geldi aynasi olmayacak sandigim kadariyla. Duvar kagidi ve konsol uyumlu fakat dedigim gibi daha alcak bir konsol tercih etseniz iyi olur zira tv izlerken yukarda olacagi icin boynunuz tutulabilir.

Aynen olmayacak ayna. Bayramdan sonra gelecek eşyalarım sonradan aklıma geldi keşke alçak alsaymışım:KK64:

Bunun kısa olan ünitesini ve arkasını taş tesenli köpük yada kağıt yaparsanız daha şık olur

eşyaları aldık bayramdan sonra gelecek :110:

Merhaba alaniniz cok iyi degerlendirilebilir niş yaptırmanızı tavsiye ederim
Instagram'dan byyekdekorasyon olarak yazarak birçok örnek edinelirsiniz .

Konsol LCd tv ler için çok yüksek, aynası çıkar onun arkasından ama tv izlerken rahatsız olmayın sonra.
Yemek odan avangart ama kağt daha çok country tarza uygun göründü bana, doğru aksesuar seçimiyle çok güzel görünür.

X