Dudak Makyajı sally hansen dolgunlaştırıcı hakkında bi bakın ne olur :(

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)

gul_muge

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2009
415
2
arkadaşlar 2 3 hafta kadar önce bi arkadasımdan aldığm o ruju sürdüm evet dolgunlaştırdı fakat geçmedi !!!!! yada bana öyle geliyo :S çevremdekiler hayır aynı bi fark yok desede şuan çok kafaya takmış durumdayım !! böyle bişey yaşayan varmı yada olabilirmi ? birde doktora gitmeyi düşünüyorum:S ne dicem hangi bölüme başvurmalıyım cildiye mi ????? yalvarıyorum yardım edin çok ihtiyacım var psikolojim bozulcaak :çok üzgünüm:

canim anlamadim, dolgunlastirdi ruj dudagini ama gecmiyor dolgunlugu oyle mi? hemen almaliyim

ilahi yaaakaydirigubbakcemile3 kızlar alın ama öyle kalırsanız benden deil :s sürdüğüme süreceğime pişman oldum be ooff :S bu arada eczanelerde varmıs laelaelaelaelae

sally hansen'ın bu kdr etki ettiğini bilmiyordum
aslında gecici oldugunu söylüyorlar ama kafana taktıgına değmez
bende biara arastırmıstım parana kıyabiliyorsan lip fusion XL al derim
arastırmalarım sonucu en cok begenilen ve etkisini kalıcı olarak gösteren ürün bu
a.s

ilahi yaaakaydirigubbakcemile3 kızlar alın ama öyle kalırsanız benden deil :s sürdüğüme süreceğime pişman oldum be ooff :S bu arada eczanelerde varmıs laelaelaelaelae

canım merak ettim dudağının tümü düzgün bir şekilde dolgunlaştı ve şimdi öyle kaldı öyle mi!!! yoksa orantısız bir şekilde mi kaldı yani bir taraf daha dolgun bir taraf sönük felan?? eğer düzgün bir şekilde dolgunlaştırıp öyle kaldıysa cidden hemen alıcam yaa daha ne isterimm :dance:

ay cnm sende alemsin hani kaydirigubbakcemile3
istedigin o degilmiydi zaten kaydirigubbakcemile2

ben bunu da kullanıyorum ama lip city kadar hiç birinden memnun kalamadım lip city de ne yazık ki artık yok :a015:

hayatım bna göre sanki sağı alttan biraz daha şiş gbi ama benim dudaklarım ztn dolgundu.. dalgasına surelm dedik kaldı öyle... cevremdekiler dudakların öyleydi bsy yok diolar ama ben takıntı haline getirdim bunu sanırm al bi dene istersen ama bence deneme Allah en güzel sekilde yaratmıs ztn ne uğraşıyoruz anlamıyorumki delikafadulden

ay cnm sende alemsin hani kaydirigubbakcemile3
istedigin o degilmiydi zaten kaydirigubbakcemile2

tatlım vallahi dalgasına sürdüm yaa bi ruj sonucta ne kadar etki edebilirki diye düşündüm hadi etti dielm gecer dedim ama gecmedi isteeeee yada bana öyle gelio taktığımdan bilmiyorum ya bela gercekten nie sürdüysem

yaa kızlar delirecem konyada sally hansen ürünlerini bulamıyorum. eczane eczane gezdim ama yokkk. bi dudak dolgunlaştırıcısını bide tüy sarartıcı kremini istiyorum ama bulamıyorum. en son bi eczacı kadın konyada sally hansen ürünleri yok bildiğim kadarıyla dedi inşşş yanlış biliyodur yaa mafoldumben konyada var mı biliyomusunuz kıslaarrrrrr eyvahedigeldismile yardımmmm

ben kullanıyorum ama geçici ve belli belirsiz bir dolgunlukk veriyo, sende neden böyle oldu anlamadımm :S
bide hani kullanımında günde 3 defa düzenli sürülürsee daha çok etki ediceği söyleniyoo belki öyle yaptıysan da olabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…